Sayfa 591/787 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Kanka burdayım

2. adanalı arkadaşım bu hisse hakkında naçizane düşüncelerimi aktarayım sana.ben bu hissede uzunca bir süre bekledikten sonra zararı kabullenip mal boşalttım.kağıt üstünde oynanan oyunlar ap açık ortada,maaşlı kolpa'lardan biri bu ve bunun gibi kağıtlar üzerinde saçma sapan oyunlar çeviriyor.hep son saniyelerde vur kaç yapıyor bütün günün özeti bu..1 ileri 1 geri))))
    neyse...planladığım gibi hekts'a geçtim.
    iyide karar verdiğimi görüyorum.
    yıldızlar grup adama zırnık koklatmaz.tam aksine al ağacında büyümüş bunlar.yazıktır sana uzak dur derim.
    bunlar milletin elinde ne kadar mal var sayan adamlar.
    YTD.SAYGILAR,

3.  Alıntı Originally Posted by game in game Yazıyı Oku
    adanalı arkadaşım bu hisse hakkında naçizane düşüncelerimi aktarayım sana.ben bu hissede uzunca bir süre bekledikten sonra zararı kabullenip mal boşalttım.kağıt üstünde oynanan oyunlar ap açık ortada,maaşlı kolpa'lardan biri bu ve bunun gibi kağıtlar üzerinde saçma sapan oyunlar çeviriyor.hep son saniyelerde vur kaç yapıyor bütün günün özeti bu..1 ileri 1 geri))))
    yıldızlar grup adama zırnık koklatmaz.tam aksine al ağacında büyümüş bunlar.yazıktır sana uzak dur derim.
    YTD.SAYGILAR,
    İnadım inat gardaş. Kâr etmeden satmam. Çok acil ihtiyacım olmazsa. Beklemeye devam.

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    İnadım inat gardaş. Kâr etmeden satmam. Çok acil ihtiyacım olmazsa. Beklemeye devam.
    sende haklısın..

5.  Alıntı Originally Posted by game in game Yazıyı Oku
    adanalı arkadaşım bu hisse hakkında naçizane düşüncelerimi aktarayım sana.ben bu hissede uzunca bir süre bekledikten sonra zararı kabullenip mal boşalttım.kağıt üstünde oynanan oyunlar ap açık ortada,maaşlı kolpa'lardan biri bu ve bunun gibi kağıtlar üzerinde saçma sapan oyunlar çeviriyor.hep son saniyelerde vur kaç yapıyor bütün günün özeti bu..1 ileri 1 geri))))
    YTD.SAYGILAR,
    Bendekileri saymalarına gerek yok, sorsunlar söyleyelim!

6. Selam 1.Ç Bilanço Tiyosu var mı Kanka

7.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Selam 1.Ç Bilanço Tiyosu var mı Kanka
    ICBC Yatırım, diğer gıda şirketlerine göre Bim ve Bizim'de daha olumlu bir beklenti açıklamış. Rakam yok.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    ICBC Yatırım, diğer gıda şirketlerine göre Bim ve Bizim'de daha olumlu bir beklenti açıklamış. Rakam yok.
    Selamlar K.Y. camiası İŞYATIRIM kar artış beklentisi olarak iyi oranlar vermiş, inşallah böyle gelir

FAVÖK: 68%,NET KAR: 408%

Y.T.D. DEĞİLDİR.

Sayfa 591/787 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •