Sayfa 592/787 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. bugünkü yapılan islemlere,islem hacmine yorumu olan var mı?8,09-8,10 da baya alıs vardı,onra 8 lerdeki satıslarla kafasına basıldı...

2.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    bugünkü yapılan islemlere,islem hacmine yorumu olan var mı?8,09-8,10 da baya alıs vardı,onra 8 lerdeki satıslarla kafasına basıldı...
    İçerden bilgi sızdırılmış. Safın biride yüklü almaya çalıştı. Böyle sığ hissede yedirirler mi sana. Biz yıllardır bekliyoruz. İşlem yapsak ta 1000 er 1000 er yapıyoruz. Çaktılar kafasına kafasına bugün alanların. Hapı yuttuk onlara sattırmadan gitmez.
    Diye düşünüyorum.
    Bu saatten sonra ne alınır ne satılır.....
    Beklemeye devam.

3. Vakıf Yatırım, Bizim Toptan hedef fiyatını 9,00 TL'den 11,20 TL'ye yükseltti.
    Vakıf Yatırım konu ile ilgili raporunda, Bizim Toptan için 'AL' tavsiyesini koruduklarını kaydetti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    İçerden bilgi sızdırılmış. Safın biride yüklü almaya çalıştı. Böyle sığ hissede yedirirler mi sana. Biz yıllardır bekliyoruz. İşlem yapsak ta 1000 er 1000 er yapıyoruz. Çaktılar kafasına kafasına bugün alanların. Hapı yuttuk onlara sattırmadan gitmez.
    Diye düşünüyorum.
    Bu saatten sonra ne alınır ne satılır.....
    Beklemeye devam.
    Aynen tahminim gibi oldu. Yüklü alanlara gün boyu baskı uyguladılar. Ne kadarını döktüler bilmem. Dökmedilerse işimiz kötü. 7.40 lara kadar basabilirler.
    Sadece düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Vakıf Yatırım, Bizim Toptan hedef fiyatını 9,00 TL'den 11,20 TL'ye yükseltti.
    Vakıf Yatırım konu ile ilgili raporunda, Bizim Toptan için 'AL' tavsiyesini koruduklarını kaydetti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    aracı kurumlar ne zaman hedef fiyat yükseltse,milletin eline veriyorlar...

6. Yahu kanka aynen, sanki zihnimi okudun bu yazınla🤯🤯🤯

7. Forex anketi 1. Çeyrek kar için analist beklentisi medyan 5 Milyon TL civarında olmuş ..

En yüksek beklenti 6 Milyon TL
    En düşük beklenti 3 Milyon TL

8.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Aynen tahminim gibi oldu. Yüklü alanlara gün boyu baskı uyguladılar. Ne kadarını döktüler bilmem. Dökmedilerse işimiz kötü. 7.40 lara kadar basabilirler.
    Sadece düşünüyorum.
    Hedefe doğru ilerlemeye başladı. 7.40 tan dönme ihtimali var. Bilanço öncesi düşmese iyiydi. Belki iyi bilanço ile 9.00 ların üzerine çıkardı. İzlemeye devam.

Sayfa 592/787 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •