Sayfa 6/787 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nihatist Yazıyı Oku
    o.çları nefret ettirdiniz..ben kazanmadan satmıyorum..gel al..pc
    Bu kagittan bir cacık olmaz. Tam bir yildir bu kagittayım ve aldım alalı maliyetimin bir kademe üstüne çıkmadıgi gibi sürekli eksilerde.

4. Ben de uzun suredir tutuyorum ve takip ediyorum, yeni yonetim degisikligi olumlu, cok hızlı aksiyon alınacak diye dusunuyorum karlılık anlamında bu sene iyileşme gorebiliriz. Bimin piyasa degeri olarak 30da biri ama satışlar olarak 7de biri durumundayız. Yani karlılık duzeltilirse biraz piyasa degerindeki iskonto kalkabilir.

Ayrıca yabancılar alımlarla destek atacaktır bu seviyelerden diye umalım, ytd

Gözde'nin genel müdürü Şok için koşan ata nal çaktık tabirini kullanmıştı. Bizim'de bu kadar olumlu haberlerden sonra benzer nalı burada da çaksınlar görelim... Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Lucifer123 Yazıyı Oku
    Ben de uzun suredir tutuyorum ve takip ediyorum, yeni yonetim degisikligi olumlu, cok hızlı aksiyon alınacak diye dusunuyorum karlılık anlamında bu sene iyileşme gorebiliriz. Bimin piyasa degeri olarak 30da biri ama satışlar olarak 7de biri durumundayız. Yani karlılık duzeltilirse biraz piyasa degerindeki iskonto kalkabilir.

Ayrıca yabancılar alımlarla destek atacaktır bu seviyelerden diye umalım, ytd
    şirketin bilançoda satışlardan karlılığı 200 milyonun üzerinde Fakat orda bir dolap çevrilmiş gibi dağıtım giderler 170 milyon bana abzürt geldi . İncelerseniz göreceksiniz.

7. Alıcı satıcı gonderebilecek arkadaş var mı?

8. Sent from my GM Discovery II using hisse.net mobile app

Sayfa 6/787 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •