Sayfa 609/787 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. eminmisin basgan bence bir daha dusun...

2. dun beklenti vardi bugun bitti sanki amk...karaktersiz

3.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    dun beklenti vardi bugun bitti sanki amk...karaktersiz
    Dışarıda kalan üç beş lota bile göz dikmiş bu iyi aile çocukları. Onları da bugün aldılar sanırım.
    Benim maliyet çooooook yüksek emmoğlu. Sonuna kadar bekleyeceğim. İki buçuğa katlaması lâzım.
    Geri aşağı gelirmi. Bilemem. Her şey olabilir. 6.20 lere de gelebilir. Karar vermek ve anlamak zor.

4. 605. sayfada yazdığım;
    "..............Bu gün ve sonrasında ufak yükselişlerde al-sat yapan hisselerini kaptırabilir. 25.Haziran'dan itibaren oluşacak yukarı harekette 8,10 TL den aşağı fiatlarda al-sat yapmak oldukça tehlikeli olup .................."

Karşınızdaki grup gerek bilanço oyunu, gerek içinde bulunulan şartları çok iyi değerlendirerek hareket ediyor. Önümüzdeki günlerin en ilginç hareketlerine maruz kalacak hisselerinden biri olacak diye düşünüyorum.

5. Pazar günü hacca gidiyorum arkadaşlar, hakkınızı helal edin. BİZİM için gereken duayı Mekke'de yaparım artık! Görüşmek üzere...

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Pazar günü hacca gidiyorum arkadaşlar, hakkınızı helal edin. BİZİM için gereken duayı Mekke'de yaparım artık! Görüşmek üzere...
    Hayırlı olsun inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Pazar günü hacca gidiyorum arkadaşlar, hakkınızı helal edin. BİZİM için gereken duayı Mekke'de yaparım artık! Görüşmek üzere...
    Allah Kabul Etsin. Güle güle gidip gelmek nasip olsun.

Bizim içinde dua et kardeş.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Mübarek topraklardaki dua hakkını bu pis kağıt ve sahibi için boşa harcama hocam .. sağlık mutluluk hayırlı evlat için filan kullan .. boşver , mulker bence zaten lanetlenmiş bir kişi , bu adamın elinin değdiği yerde ot bittiği görülmemiştir.

tokatlamadığı , yatırımcısı ortağı nerdeyse yok , babası ile kıyaslayınca adeta bir gayrinesepsizlik örneği..

nerden bilsin oğlunun böyle bir pislik olacağını ..

Sayfa 609/787 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •