Sayfa 620/787 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Ben terk etmedim ortak

2. Günaydın arkadaşlar,
    El değiştirme anlaşmalı bir hareket. Hisse uzun toplama süresi sonrası fonlarda da toplanan hisseleri de içerdeki komisyonlu adamları ile kademeli alış yapılmış gibi durum. Önümüzdeki günlerde fazlalaşacak. 8,90 da ısrarlı baskı ve talep olmaması hisseyi uyutturuyor.
    Bu dalga yapısında bunu başarmaları bana, çok ilginç geliyor. Toplama bittikten sonra temettü ödemesi ve belki birlikte bedelsiz verme haberi ile 8,90 kırdırılırken birçok hissedarı da devre dışı bırakacaklar. Sabırla biraz daha beklemek gerekiyor düşüncesindeyim.
    Son düzenleme : emos; 27-09-2019 saat: 10:00.

3. toplamak isteseler istedikleri gibi toplarlar , tüm araçlar ellerinde.. ben o yüzden cok komplo teorilerine ihtimal vermiyorum.

adam elinden çıkarmak için ugraştıkça uğraşıyor .. bi beklentisi yok , zaten yatırımcısını kaz gibi yoldu 10 yıldır , bi 10 yıl daya yolar..

4 milyar tl cirolu firmanın karı 0 çıkıyor her yıl.. akıl var mantık var cidden böyle bir ihtimal olabilir mi ? satıştaki kar rakamına bakıyorsun 250-300 milyon tl .. giderlere bakıyorsun para bitiyor. kaç gelirse o kadar gidiyor ..

zaten karı mal alımı yaptıgı ıkı fırma uzerınden hupletebiliyorlar.. dolayısıyla bu firmayı komple satmaya nıyetlenmedıklerı surece kar etmesini veya fiyat artmasını beklemek hata ..

hele hele ulker grubunun yuklu kredı odemesı varken bu fırmayı kar ettırıp de vergı vermek ıstemez. elınden geldıgı kadar etınden sutunden yününden faydalanacaklar bu fırmaların..

bunlar basiretli tüccar değil , bunlar için yatırımcılar sadece bir koyun ve üzerinden fayda sağlanan canlılar.. temettu verecem deyip eylul bitmesine ragmen gram bilgi vermeyen bir olusum bunlar çok beklentiye girmeyin ..

diyorumya ilerde bir gün firmayı satmak ısterlerse o zaman hısse fıyatını yukseltırler yoksa yerın dıbıne gıtmesınde bunlar ıcın bır mahsur yok ..

Bu yıl bizim yılı diyorduk da yılsonu geldi yüzde 20 30 yükseliş bir şey ifade etmiyor.. Patron bizim den ülkere borç verebiliriz diyor ağam eğlenirr bizle biz neden 50 milyon faiz ödüyoruz peki kasa 400 milyon nakti varken banka gibiyiz maşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Tekrar hareket zamanı yaklaştı gibi duruyor... 11.70 gibi ilk hedef..
    Biraz rötarlı da olsa hareket başladı...

Tek haneli rakamlardan sıkıldık artık.. İnşallah çift haneli rakamları konuşuruz artık..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. Hacim düşük değil mi?

7. Ayakları uzatın beyler keyfini çıkaralım.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Hacim düşük değil mi?
    Malın toplu olduğunu düşünüyorum... Uzun zamandır 6 - 8 bandında dökülenleri zaten topladılar..
    Son düzenleme : oscar77; 04-10-2019 saat: 12:50.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 620/787 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •