Sayfa 629/787 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Neredeyse tüm bilançoların kötü geldiği bir dönemde yine de göreceli olarak güzel duruyor.
    Geri çekilmesi de vesile oldu, bugün 8,31 ile aranıza katıldım.
    Daha önce hiç almadığım bir hisse idi.
    Rasyolarda fena değil, ama çok sığ kademeler var , almak zahmetli oldu.
    Umarım satarken keyifle satarım. Artık takipteyim.

2.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    Neredeyse tüm bilançoların kötü geldiği bir dönemde yine de göreceli olarak güzel duruyor.
    Geri çekilmesi de vesile oldu, bugün 8,31 ile aranıza katıldım.
    Daha önce hiç almadığım bir hisse idi.
    Rasyolarda fena değil, ama çok sığ kademeler var , almak zahmetli oldu.
    Umarım satarken keyifle satarım. Artık takipteyim.
    Zarar etmeden salla gitsin
    Ben 5 yıldır ağlıyorum
    Aldığım fiyatı göremedim
    Bunlar adamı yerler

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Sebep sadece bu ama yinede şu rezil bilançoların arasında bilançonun olumlu her kaleminde artış yakalamayı başarmışken bu düşüş sadece küstürme amaçlı beni hatırlayan varsa 6 lardan beri 2019 un hissesi olucak diyorum belki süreç uzadı ama 8.20 nin altında uzun süre kalamaz ve 15 ler hedefine ulaşır düşüncesindeyim... Yıllar önce 20 lerden bize pazarlıyorlardı şöyle olacak böyle olacak yabancı aldı falan filan şimdi kimse pazarlamıyor nedense .. Allah mahçup etmesin inşallah şahsi fikirlerimdir bol kazançlar

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    8.20 önemini ve altında kalmayacağını belirtmiştim çok şükür mahçup etmedi Allah.. belki sıkıntının ve baskının son bulduğu bir gün olarak bu cuma tarihe geçebilir

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Teknikçiler ikili tepe şu bu deyip formasyonu beğenmeyip uzak dursun önemli değil.Biz temele yatırım yaptık.Ölmez bir sektör.Bilanço yoluna girdi.Ancak kademeler yeterince dolmayınca biraz parası olan günlükçüler bile hareket çekebiliyor.Bugün yine başı kesik deli haraketler vardı.Garan sona doğru fena sürdü yukarı.Endeksin de desteği ile yıl çıkmadan çift hane gibi gayet mütevazi bir hedefim var.

5.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Teknikçiler ikili tepe şu bu deyip formasyonu beğenmeyip uzak dursun önemli değil.Biz temele yatırım yaptık.Ölmez bir sektör.Bilanço yoluna girdi.Ancak kademeler yeterince dolmayınca biraz parası olan günlükçüler bile hareket çekebiliyor.Bugün yine başı kesik deli haraketler vardı.Garan sona doğru fena sürdü yukarı.Endeksin de desteği ile yıl çıkmadan çift hane gibi gayet mütevazi bir hedefim var.
    Bence bilançoların gelmesi tamamlandığında, tüm şirketlerde yapılacak rating sonuçlarında , kötü bir 2019 çeyrek döneminde , bir çok kpi ve rasyolarda agresif olmasa da bu şirket pozitif bulunacak.
    Günlükçü veya başı kesik deli hareketler, önemli olan birilerinin de dikkatini çekmiş olması.
    Bugün ve dün ün aracı kurum işlem dağılım pastasını yapıştırabilecek biri varsa seviniriz

6.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    Bence bilançoların gelmesi tamamlandığında, tüm şirketlerde yapılacak rating sonuçlarında , kötü bir 2019 çeyrek döneminde , bir çok kpi ve rasyolarda agresif olmasa da bu şirket pozitif bulunacak.
    Günlükçü veya başı kesik deli hareketler, önemli olan birilerinin de dikkatini çekmiş olması.
    Bugün ve dün ün aracı kurum işlem dağılım pastasını yapıştırabilecek biri varsa seviniriz
    Yapıştırmayı başaramadım.
    Son iki işgünü
    Alanlar:Garan %61.29, İş %9.74, Ak %8.34, Ünlü %6.80, Teb %4.03, Diğer %9.83
    Satanlar:Oyak %39.23, Citi % 15.75, Yatırım %9.13, Merrıly % 6.83, Global 5.70, Diger %23,36

7. Bilgi için: 25/03/2019 tarihli gn kurul kararına göre mali yıl bitmeden dağıtılacak net temettü 0.1459 tl.

8.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Yapıştırmayı başaramadım.
    Son iki işgünü
    Alanlar:Garan %61.29, İş %9.74, Ak %8.34, Ünlü %6.80, Teb %4.03, Diğer %9.83
    Satanlar:Oyak %39.23, Citi % 15.75, Yatırım %9.13, Merrıly % 6.83, Global 5.70, Diger %23,36
    Teşekkürler bilgi paylaşımın için mtk2612

Sayfa 629/787 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •