Sayfa 633/787 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bugün merry yüklü satıyor ben önemsememeyi tercih ediyorum algı yapıyorlar Allah mahçup etmesin inşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    satsınlar da kurtulalaım su yabancılardan gari.. burası tutarsa hızla marta kadar 12 tl seviyesini test etmeli.. 12 tl de tutunursa ise 21 tl eski zirvesi var ..

ama şuanki kar rakamları ile 21 tl seviyesi çok zor .. 12 tl seviyesi için hisse başına net 1 tl kar etmesi gerek. 20 tl seviyeleri için 2 tl hisse başına kar görmeliyiz..

seç marketlerin sayısını iyi takip etmek gerek.. bu rakam 1200-1500 seviyelerine gelirse güzel günler görebiliriz.

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hisse gündemimde burada bu işi bilen arkadaşlarım var biraz geriye dönük topiği gezdim boll kazançlar
    bu gün hisseye daldım dandunn yarı finaldeyiz finale 1.2 gün var YTD

Mery nin satış iştahı sönmüyor sönmesin bakalım.. Sonu hayırlı olsun inşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Post

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu gün hisseye daldım dandunn yarı finaldeyiz finale 1.2 gün var YTD
    hoşgeldin , gel biraz da beraber sürünelim ..

yeni gelenler arttıysa bızı bı bes yıl daha surundururler

5. cuma günü ve dün için ayrı ayrı pasta atabilecek var mı ?

6. Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7. Teşekkürler hocam .. merrill ve garanti yatırım agır satıcı gorunuyor .. satsınlar da bıraz yenı kurumlarla bıraz umudumuz artsın .. eskı kurumlar bıktı artık kurtulmaya bakıyorlar hısseden .

8.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam .. merrill ve garanti yatırım agır satıcı gorunuyor .. satsınlar da bıraz yenı kurumlarla bıraz umudumuz artsın .. eskı kurumlar bıktı artık kurtulmaya bakıyorlar hısseden .
    Önemli değil ortak...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 633/787 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •