Special Days Image
Sayfa 636/787 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. bu hafta patates olduk ..önümüzdeki haftaya bakıcaz hisseyi alalı 2. gün oldu en iyisi umudumu yüksek tutayım

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu hafta patates olduk ..önümüzdeki haftaya bakıcaz hisseyi alalı 2. gün oldu en iyisi umudumu yüksek tutayım
    Benim alalıda iki yıl oldu arkadaş. Bu forumda bu hisseyi 5 senedir taşıyanlar var. Bizim aldıysan Hiise taşımayı ve sabırı da öğrenmen lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bu hafta patates olduk ..önümüzdeki haftaya bakıcaz hisseyi alalı 2. gün oldu en iyisi umudumu yüksek tutayım
    Benim alalıda iki yıl oldu arkadaş. Bu forumda bu hisseyi 5 senedir taşıyanlar var. Bizim aldıysan Hisse taşımayı ve sabırı da öğrenmen lazım.

4. ben fazla bekleyemiyorum en fazla 15...20 gün en cok beklediğim 1.5 ay gitti gitti gitmedi vedalaşırım ama bu hissede bir ışık gördüm ve bunun parlamasının cookk ama cookk yakın olduğunu düşünüyorum ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ben fazla bekleyemiyorum en fazla 15...20 gün en cok beklediğim 1.5 ay gitti gitti gitmedi vedalaşırım ama bu hissede bir ışık gördüm ve bunun parlamasının cookk ama cookk yakın olduğunu düşünüyorum ytd
    En kıdemli benim sanırım. 5 yıl olmalı. Zamanını unuttum. Hiç aldığımın üzerine açıkmadı. Zararın çıkması için çok yükselmesi lazım.

Yılbaşından bugüne yabancı payı en çok azalanlardan biri buda olumlu aslında bu kadar satış sonrası hiçde fena değil 6 lardn 10 Lara birde almaya geçşinler görelim

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    En kıdemli benim sanırım. 5 yıl olmalı. Zamanını unuttum. Hiç aldığımın üzerine açıkmadı. Zararın çıkması için çok yükselmesi lazım.
    galiba ben daha kıdemliyim

8.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    galiba ben daha kıdemliyim
    Buna kendim adına sevindim
    Senin adına üzüldüm

Sayfa 636/787 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz