Sayfa 639/787 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Lotlar aynı ilk 2 3 kurum al gülüm ver gülüm kesinlikle baskı varmış gibi gösteriyor dökülenleri toplama işleri neyse speğin işine karışmayalım

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Lotlar aynı ilk 2 3 kurum al gülüm ver gülüm kesinlikle baskı varmış gibi gösteriyor dökülenleri toplama işleri neyse speğin işine karışmayalım

dökülmesi mi kalmış abi allasen , daha cok degıl uc bes ay once yerlerde geziyordu hisse fiyatı. spekin işi gücü yok son ana kadar bekleyıp mal toplamıyor ki.. toplayacagını cok once toplamıstır. ayrıca ortada speklık bir kagıt tutucu bile yok.. en fazla mal emeklılık fonlarında.. yukseldıgını dusunenler ve gun asırı ıslem yapan makınalar alıp satıyor işte ..

Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    dökülmesi mi kalmış abi allasen , daha cok degıl uc bes ay once yerlerde geziyordu hisse fiyatı. spekin işi gücü yok son ana kadar bekleyıp mal toplamıyor ki.. toplayacagını cok once toplamıstır. ayrıca ortada speklık bir kagıt tutucu bile yok.. en fazla mal emeklılık fonlarında.. yukseldıgını dusunenler ve gun asırı ıslem yapan makınalar alıp satıyor işte ..
    Senin için özellikle baktım paydaşım yılbaşından itibaren 6.30 dan başlamış 10 a kadar 3 milyon lot satmış iki yabancı kurum ve yerliler ky lar almış ama hisse yüzde 60 yükselmiş bence yabancı bu yıl bizim bilançosundan umutsuzdu ama büyük yanıldılar satışta ısrar etmezler diye düşünüyorum almayada bilirler ama satma konusunda inat etmezler...
    Yabancı satışı durunca hızlanıyoruz zaten . Migros yüzde yüz yaptı sonra koydular haberler gelince.. bim zaten yaptı yapacağını.. potansiyel bizim de daha fazla Allah mahçup etmesin inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Senin için özellikle baktım paydaşım yılbaşından itibaren 6.30 dan başlamış 10 a kadar 3 milyon lot satmış iki yabancı kurum ve yerliler ky lar almış ama hisse yüzde 60 yükselmiş bence yabancı bu yıl bizim bilançosundan umutsuzdu ama büyük yanıldılar satışta ısrar etmezler diye düşünüyorum almayada bilirler ama satma konusunda inat etmezler...
    Yabancı satışı durunca hızlanıyoruz zaten . Migros yüzde yüz yaptı sonra koydular haberler gelince.. bim zaten yaptı yapacağını.. potansiyel bizim de daha fazla Allah mahçup etmesin inşallah

paydaşım bence BIZIM'in kurtuluşu seç market sayısının yukseltilmesinde.. 750 adet üstüne bir 750 daha atsalar sonrasında istese de zarar gösteremezler..

hisseyi kim almış kim satmış pek önemli değil emin ol .. hissenin yarısı yabancıdayken fiyatı 5 te birine düştü unutma..

sene 2013 fiyat 32 TL - sene 2018 fiyat 6,5 tl . ( Eski fiyatlara göre )

spek filan dediğimiz şeyler ufak hisselerde patronla birlikte çalışan yapıda olabilecek şeyler..patron elindeki malı yukardan itelesin diye. bu gibi hisseleri yürütebilecek grup yoktur bu nakit darlığı ortamında.. deutche banktaki %30 hissesi olan yürütememiş vaktiyle kıçıkırık iki oyuncu mu baskılayacak yada coşturacak..

5. herkes hazırsa 12,30 yolculuğuna çıkalım mı ? ne dersiniz ? daha 2020 yılında finansalların katkısıyla eski zirveye kervan kaldırılacak 21,20 hedefli.. ancak 2021-2022 de görürüz ama olsun. yeterki finalsallar böyle artarak devam etsin ..

sonra birbirlerini ezerler almak için.. işin güzel tarafaı hissede hacim artıyor , yakında X50 hedefleyebilir.

6. Adamlar Genel Kurulda nakit temettü ödeyeceğiz diye karar aldılar, temettüden hala ses seda yok.
    Bu temettüyü yıl sonuna kadar eninde sonunda eliniz mahkum ödeyeceksiniz BİZİM yönetimi.
    Sabırla bekliyoruz temmettüyü, hadi bakalım 1 ayınız kaldı

9.50 ye kadar verdikleri gün citi 360 bin lot satmış.
    Bugün abd tatil ya yabancı satışı olmadığı nasıl belli )
    Son düzenleme : sertol; 28-11-2019 saat: 13:55.

8. Kar payı pazartesi yatıyor
    Hisse başı 14 kuruş
    Ben böyle anladım
    Fiyatında düşüyor sanırım bu oranda
    Bilgisi olan var mı

Sayfa 639/787 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz