Sayfa 654/786 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Bugünde aynı şeyler yaşandı iş yatırım 12 40 dan fena bastı yoksa farklı kapanış olurdu ben hedefime yakınım Allah mahçup etmesin inşallah görürse satarım sonra yükselmeye devam eder inşallah maliyetleri çok yüksek bir çoğunun..
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bugün ciddi el değiştirdi kağıt.. Bilançoyu güzel bekliyorum kendileri de güzel bekliyor, bilanço hareketi başlamış olabilir şu an 9 aylık fiyatlanmış halde çarpanlarına bakınca..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bugünde aynı şeyler yaşandı iş yatırım 12 40 dan fena bastı yoksa farklı kapanış olurdu ben hedefime yakınım Allah mahçup etmesin inşallah görürse satarım sonra yükselmeye devam eder inşallah maliyetleri çok yüksek bir çoğunun..

Benim hedefim çok uzaklarda. Malumunuz maliyeti en yüksek olanlardan biriyim.

3. 1 Şubat 2011. Dolar Kuru 1,58. Bizim hissesi 25 TL. Yani 15,82 dolar. Bölünmeden sonra kaç dolara tekabül eder?

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    1 Şubat 2011. Dolar Kuru 1,58. Bizim hissesi 25 TL. Yani 15,82 dolar. Bölünmeden sonra kaç dolara tekabül eder?
    10,6 dolara denk gelir bölünme sonrası..

5.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    10,6 dolara denk gelir bölünme sonrası..
    O halde arz fiyatının bugünkü karşılığı 62 TL.
    10 sene önce bu fiyattan kuyruk oluşmuş halka arzda. Hem de uluslararası ünlü fonlar. Aklın alacağı bir şey değil. 10 sene önce şirketin değeri 1 milyar.
    Sadede gelelim: Tamam mı, devam mı? (Kennmy ve Adanalı dışındaki arkadaşlara soruyorum.)

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    O halde arz fiyatının bugünkü karşılığı 62 TL.
    10 sene önce bu fiyattan kuyruk oluşmuş halka arzda. Hem de uluslararası ünlü fonlar. Aklın alacağı bir şey değil. 10 sene önce şirketin değeri 1 milyar.
    Sadede gelelim: Tamam mı, devam mı? (Kennmy ve Adanalı dışındaki arkadaşlara soruyorum.)
    Benim maliyet de Adanali gibi cok yuksek ama usd bazli maliyete gelmesini tek cirpida beklememeye karar verdim. 14-15 gorsun muhtemelen cikarim sonrasinda firsat verirse tekrar asagidan girmeye calisirim. Bu sene sonunda amerika secimleri var dolayisi ile bu yil daha bikac tane suni veya gercek krize gebe. Bu olasi krizleri firsata cevirmek lazim, yoksa biz sitten sene kara gecemiy ez bu kagitta sapli kalarak.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

Allah mahçup etmedi çok şükür inşallah kalan yatırımcılarda bol bol kazanır . Görüşmek üzere benim hedefe geldi çıktım.. Allah a emanet olun

8. 36 kademe yukardan açılış. 25 dakikada 700.000 adetten fazla hacim. Bu işten anlayanlar yorum yapsın lütfen.

Sayfa 654/786 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •