Sayfa 657/786 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Sayın Oscar, tam hatırlamıyorum ama bir ara Pegasus'ta vardınız. Aynı kâğıtlara takılıyoruz sanırım. Arçelik'te hafif bir kıpırdama var bugün.

2.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    11.38 e kadar gelirse şaşırmamak lazım....
    Teknik destek direnc falan yalan mi kisa vadeli pozisyonlar icin diyorsun sayin Oscar? Eger botlar yapiyorsa islemleri teknik calisiyor olmali degil mi? 11.38 bir tekniz bakisin sonucu mu?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Sayın Oscar, tam hatırlamıyorum ama bir ara Pegasus'ta vardınız. Aynı kâğıtlara takılıyoruz sanırım. Arçelik'te hafif bir kıpırdama var bugün.
    Doğrudur Sn.Kerrake.. 11-12 seviyelerinden aldığımı dün gibi hatırlıyorum... 18-19 civarlarından çıkmıştım... Sözde para kazandık zannediyoruz... Halbuki bekleyen hamuduyla götürüyor... PGSUS un en son gördüğü seviyeleri bahsetmeye gerek yok...

BIZIM dışında, 3 hafta önce GUBRF den çıkıp ARCLK, ASELS aldım. Portföyümdeki diğer hisseler MGROS, NETAS, AKSEN....
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Teknik destek direnc falan yalan mi kisa vadeli pozisyonlar icin diyorsun sayin Oscar? Eger botlar yapiyorsa islemleri teknik calisiyor olmali degil mi? 11.38 bir tekniz bakisin sonucu mu?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    Evet doğrudur.. Bahsettiğim seviye aynı zamanda eski direnç seviyesiydi...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Doğrudur Sn.Kerrake.. 11-12 seviyelerinden aldığımı dün gibi hatırlıyorum... 18-19 civarlarından çıkmıştım... Sözde para kazandık zannediyoruz... Halbuki bekleyen hamuduyla götürüyor... PGSUS un en son gördüğü seviyeleri bahsetmeye gerek yok...

BIZIM dışında, 3 hafta önce GUBRF den çıkıp ARCLK, ASELS aldım. Portföyümdeki diğer hisseler MGROS, NETAS, AKSEN....
    Evet iyi kazandık Pegi'den. 27,80'den çıktım ben de. Asıl trajik olanı söyleyin: Pegi'yi tekrar 24'ten aldım, Asıesan çok geride kaldı gerekçesiyle 30,60 Pegileri satıp Aselsan aldım. Sonrasını biliyorsunuz. Tam bir fiyasko. Sattığım kağıt topukladı gitti, aldığım kağıt da aşağı doğru topukladı! Nasipten öte bir şey yok. Asel, Bizim ve Arçelik'te paydaşız. (Pegi bugün bana tekrar göz kırpıyor!)
    Özel muhabbetten dolayı diğer arkadaşlardan özür diliyorum.
    Saygılar...

6. *hsbc, bizim toptan için hedef fiyatını 8,50 tl'den 13,00 tl'ye yükseltti, tavsiye 'tut'
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *hsbc, bizim toptan için hedef fiyatını 8,50 tl'den 13,00 tl'ye yükseltti, tavsiye 'tut'
    bunlarında bir kere tutturdugunu gormedim.. 8,5 hedef verir hisse 13 lira olur, hedefi 13 lira yapar hisse yamulur ..

yav 1 kere tuttursunlar tamam diyecem 1 kez bak ..

8. Bizim dışında bütün hisseler artıda. Arz fiyatını görmeden tekrar aşağı dönen tek hisse. Geçen hafta 13 üzerine atmıştı. Yarım saat dayanamadı. Yazıklar olsun size be.

Sayfa 657/786 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •