Special Days Image
Sayfa 662/787 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    yav elimde o kadar cok var ki hisse..

bolinger bandı da yırtmıs gorunce dedim ki 1-2 lira aşşağı gelmek zorunda satayım yerine koyarım geri .. ama hepsini satamadım biraz duygusal oldugum ıcın ..

dedim çerezlik atayım hep pişman oluyom satmadıgım ıcın .. 2500 lot sattım parayı coine gömecem .. sonra geri alırım nasılsa ..

yoksa hala torunlara kalacagına eminim bu hissenin
    Gonlunce olsun hocam, az da olsa karin tadini cikarmak guzel olur uzun zamandan sonra.

Cefaks sagolsun aylik takas atmis, ozlemistik bu paylasimlari. Malum kendisi pek konusmuyor onun icin buradaki arkadaslara soruyim...yatirim fonlari ve emeklilik fonlari nasil tek kalemde gosterilebiliyor takaslarda? Emeklilik fonlari mesela esasinda onlarca farkli ulkenin fonlarini temsil etmiyor mu? Bu adamlar gelisen borsalara boyle tek kurum olarak mi giriyorlar? Yatirim fonlarinin boyle tek kalem islem yapmayacagi asikar... Bilen bir arkadas cevaplar umarim.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

2. 500 tane hisseden çıkmayan kalmadı. Ülker bizim dışında. Onun bunun çocukları. Fetönün gayrimeşru çocukları. Aliülker sülaleni seveyim. AMK çocukları.

3.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    500 tane hisseden çıkmayan kalmadı. Ülker bizim dışında. Onun bunun çocukları. Fetönün gayrimeşru çocukları. Aliülker sülaleni seveyim. AMK çocukları.
    5 liraya düşürmezsen ***** avradını sevsinler Aliülker. Kan emici zina dölü.

4. Pegasusus uçağı kaza yaptı.
    Yarın pegasus yükselir.
    Bizim yine düşer AMK.

5.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Pegasusus uçağı kaza yaptı.
    Yarın pegasus yükselir.
    Bizim yine düşer AMK.
    S.ktiğim eşeği bilmezmiyim derler. Borsa 124000 oldu. Halka arz fiyatına gelmedi. Onun bunun çocukları. Fetönün gayrimeşru çocukları. Aliülker sülaleni seveyim. Hırsız oğlu hırsız.

6. Gel kuçu kuçu gel

7. Hayvan ürktü biraz ama gelecek.

8. Yüzde 1 bile çıkartamıyorlar. Her gün yüzde 20 gidenler var.

Sayfa 662/787 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •