Sayfa 666/787 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    bu şirketi kar ettirmeleri için hiçbir sebep yok maalesef.. uzun süre başabaş noktasında kar etmeden, donem donem zarar ederek vergilerden yırtarak bu işi devam ettirecekler..

ama bu da bana ders olsun, bu basiretsiz grubun ne ürünlerini ne hizmetlerini hiç bir zaman kullanmayacağım.. bunlarda ahlak ve durustluk filan yok ..

neyse , fırsatını bulduğum zaman hisseleri satıp çıkarım önümüzdeki yıllarda..

düşünün bu kadar enflasyonun olduğu bir ortamda bile fiyatı artmıyor bu hissenin.. 1 artsa ertesi ay 2 geriliyor ..
    Son yıllarda en az on hisse içinde taşıdığım en lanet hisse..! Abartısız...

Tek buna bel bağlasaydım ömür törpüsü olurdu...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Ceza almıştım ortaklar. Özlediniz mi beni. Hepinizin duygularına tercüman oluyordum. Bir süre uzaklaştırma aldım.

Bilanço açıklanmış. 33.500 kar açıklamış.
    Beklentisi neydi. Satış yemiş yine

3.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Ceza almıştım ortaklar. Özlediniz mi beni. Hepinizin duygularına tercüman oluyordum. Bir süre uzaklaştırma aldım.

9 aylık 21.800 müş. Son çeyrekte 11.700 kar yazmış demektir.

4. adanalı, hoş geldin!
    4.çeyrek Forex medyan beklentisi: 10,4 milyon.
    2018 4. çeyrek: 6,9 milyon, şimdi: 11,7 milyon
    2018 yıllık: 21,6 milyon, şimdi: 33,5 milyon
    BU ŞEREFSİZ YARIN YİNE DÜŞER.
    Not: Asıl bilançoda ne gibi bir farklılık olabilir bir fikrim yok.

5.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    KY daki 100-200 bin lotun peşine düşmeyeceklerini varsayarsak, (KY da çok fazla mal olduğunu düşünmüyorum)

Bir de aklıma şu geliyor... Ünlü deki malı toplamadan tam anlamıyla harekete geçmeyecekler gibi..

Halka açıklık oranın 3/1 neredeyse...

Belki şirket bilanço da normal finansal rakamlarına ulaşabilir o vakit..!

(Eğer kendilerininse bu senaryo çöp)
    Ünlü'deki mal zaten kendilerinin değil mi?

6. Şöyle bir düşünce geldi zihnime: Yarın tavana gidecek kağıt.
    Neden derseniz, şöyle düşündüm: Kağıdı 13'ten hiçbir neden yokken 10 küsura çektiler. 13'ten tavan yaptırsalardı kâğıdın kaç lira olacağı malum. Bunu istemediler. Blançoyu da biliyorlardı. Bu yüzden bugünkü fiyata çektiler. yarın tavan olsa 13 küsur olur. Yani kısa zaman önce gördüğümüz seviye. Böyle olur ve hafif aşağı salarsa daha önce datmayış da mdi satmadığına lanet okuyanların mallarını alır. Bu işlem sonunda "tamam" derseler yüzde 2, 4, neyse gider.
    Not: Tamamen gece sayıklamalarıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ünlü'deki mal zaten kendilerinin değil mi?
    Muhtemelen EMAP Limitedin % 9.36 olan payları o mallar... Zaten Yönetim de EMAP ın temsilen yönetim kurulu üyesi Mahmut Ünlü.

M.Ü nün direk veya dolaylı olarak EMAP ile bağlantısı var mı, yok mu onu bilmiyorum..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Ceza almıştım ortaklar. Özlediniz mi beni. Hepinizin duygularına tercüman oluyordum. Bir süre uzaklaştırma aldım.

Hoşgeldin ortak..

Vergi dairesine sunulan tablodaki rakamdır o...

Sayfa 666/787 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •