Sayfa 668/787 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Elimde kendi çapıma göre epey var kağıttan. Zararda mıyım, hayır. Maliyet 7, 79. Bekleme sürem, iki yılı biraz geçti. Bir kez sat-al yaptım bir kısmıyla. 800 TL aldım bu işten. Bir de temettü aldık. Bu sıralar iki kağıttan çıktım. 10.00'a doğru çekilirse bütün nakiti bu eşeğe yerleştireceğim. Her türlü oyuna hazırım. Kaybetmeye de...

9,70'e girdim. Birkaç kec 9, 71'e gelip emri silip silmeyeceğimi test etti. Sonunda verdi.
    Bindik bir alamate, gidiyoz kıyamete...
    Daha aşağılarda da bekliyorum kendilerini.

2. Biraz daha gelirse yukardan buna güvenilmez diye sattiklarimi geri alacagim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bunlar kadar kaliteli süzme aile bireyleri yoktur. Çok kaliteliler. Bu fiyat oynaklığı piyasanın değil tamamen kendileri fiyatları yönetiyor. Satanın ta.... 30 liraya kadar bekleyeceğim. İsteseler tekrar 5 liraya düşürsünler.

4. 1 liralık tspor bizimle aynı fiyatta. Batık bjk 2 ye katladı. Fener 20 TL oldu.
    Teşekkür ederim Bizim toptan mağazaları.

5. 1 ay önce GUBRF yerine bu aşağılık uyuz şirketin hisselerini satsaydım.. C segment sıfır bir araç kenara koyabilirdim.. Onu sattık %100 den fazla prim yaptı... Bunu satmadık %30 geri düştü...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    1 ay önce GUBRF yerine bu aşağılık uyuz şirketin hisselerini satsaydım.. C segment sıfır bir araç kenara koyabilirdim.. Onu sattık %100 den fazla prim yaptı... Bunu satmadık %30 geri düştü...
    Bir hisse kar edipte 20 gün boyunca her gün düşermi AMK.

7. 9,35'e girdim. Epey takıldı orada ama vermedi tamamını.
    İnsan soyundan değil bunlar.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    9,35'e girdim. Epey takıldı orada ama vermedi tamamını.
    İnsan soyundan değil bunlar.
    ASELS ları sattım Sn.Kerrake ARCLK leri hedefe kadar tutmaya devam.. Bu meret den elimde yeteri kadar var. Vade sorunum da yok... Ama artık alım yapmayacağım
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 668/787 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •