Sayfa 670/787 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

haftalık takas

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

haftalık takas
    Yahu İş Bankası'nda benim aldığım 4.000 lot gözükmüyor! Açıkçılara mı verdiler benim kâğıtları yoksa henüz geçmedi mi kayıtlara?

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Yatırım ve Emekli fonlarının çıkması için mi operasyon yapıyorlar? Bu kâğıtta hiçbir şeyin bir mantığı yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    26 Mart ta genel kurul toplantısı var. Kar dağıtımı ve bedelsiz kararı olurmu. Bu baskı altında kalan hisseleri de toplamaya devam ediyor lar. AMK çocukları yine ekside kapattılar.
    Genel kurula, hatta tele konferansa sayın kennym'in katılması ve burada çarpıcı bir biçimde dile getirdiği durumları soru olarak yöneltmesi çok iyi olur.

5. Ne yapmak istiyorlar? Tahminleriniz nedir?

6. Tam borsadan çıkmak üzereydim, bu mendeburun yüzünden çıkamadım. 2 senedeki kazancımızı 1 ayda geri aldı.

7.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ne yapmak istiyorlar? Tahminleriniz nedir?
    Her şeyi yapacak kadar kaliteli olduklarını yaşayıp gördüm. 5 liraya kadar düşürebilirler. 50 liraya kadar çıkarabilirler. Hisse kontrolleri altında. Normal şartlarda iyileşen bilançolarla geçen aylarda iyimser piyasada 20 li rakamların üzerine atmıştı. 13 ten gelen düşüş eğilimi ile 9 liraya geriledi.
    Düşürmek için bahaneye gerek yok. Bunu gördük.
    Yükseltmek için kesinlikle sebep olmalı.
    Ortaklık, bedelsiz, ortak satışı vs haberi gelmeli.
    Gelir mi bilinmez. Hissede en uzun süre bekleyen küçük yatırımcı ben olmalıyım. Olumlu haber olsa dahi hissenin en çok artan 10 içinde hiç görmedim ama düşenlerde çok gördüm.
    Kimse bana zorla aldırmadı. Kendi yorumuma göre aldım. Çok zarar ve strese girdim.
    Gerisi size kalmış.

8. Genel kurulda "Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri " başlığı altında "Kar Payı Dağıtımı" diye madde var.
    Ama bu kurulda onaylanır mı ?
    Oran ne olur ?
    Ne zaman dağıtılır ?
    Geçen seneki gibi kararı alıp, tarihi belirlemeyerek, dağıtmak için aralık ayının son 2 haftasını mı beklerler ?
    Bekleyip göreceğiz genel kurul sonucuna göre

Sayfa 670/787 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •