Sayfa 672/787 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Her şeyi yapacak kadar kaliteli olduklarını yaşayıp gördüm. 5 liraya kadar düşürebilirler. 50 liraya kadar çıkarabilirler. Hisse kontrolleri altında. Normal şartlarda iyileşen bilançolarla geçen aylarda iyimser piyasada 20 li rakamların üzerine atmıştı. 13 ten gelen düşüş eğilimi ile 9 liraya geriledi.
    Düşürmek için bahaneye gerek yok. Bunu gördük.
    Yükseltmek için kesinlikle sebep olmalı.
    Ortaklık, bedelsiz, ortak satışı vs haberi gelmeli.
    Gelir mi bilinmez. Hissede en uzun süre bekleyen küçük yatırımcı ben olmalıyım. Olumlu haber olsa dahi hissenin en çok artan 10 içinde hiç görmedim ama düşenlerde çok gördüm.
    Kimse bana zorla aldırmadı. Kendi yorumuma göre aldım. Çok zarar ve strese girdim.
    Gerisi size kalmış.
    2014 te aldım 18.5 den al sat Yapa Yapa hala TL zarardayim ama çok azalttim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. resimleri sonra ekleyeceğim. çek tabana alıcı gelince 1 lot ver...
    9,52

(dua et brsan yeni çızık attı, öğle saatlerinde atsaydı. çok mal kaptırmıştın)

YTD

3. Getir gibi bir şirket kursalar ya da Getir'le ortak olsalar iyi sinerji olur. Bu virüs meselesi kalabalık yerlere gitmeyi caydıracağından internet üzerinden online satışları olumlu etkileyecektir, şirketin bu alanı geliştirmesi gerekir. Yaparsa iyi fiyatlara ulaşırız. Şirketin elinde büyük miktarda nakit var.

4. sayın Adanalı01 niye kızıyor, kağıt hak ettiği yerde değil...arz fiyatında hiç değil.

ama bir umut var. bekleyelim. bugün biraz daha aldım.

sayılarla yanıltmış olmayayım..., bizim toptan sayısı + şeç market organizasyonu var + bunlara lojistik hizmet veriyorlar.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Getir gibi bir şirket kursalar ya da Getir'le ortak olsalar iyi sinerji olur. Bu virüs meselesi kalabalık yerlere gitmeyi caydıracağından internet üzerinden online satışları olumlu etkileyecektir, şirketin bu alanı geliştirmesi gerekir. Yaparsa iyi fiyatlara ulaşırız. Şirketin elinde büyük miktarda nakit var.

https://www.bizimtoptan.com.tr/
    Bizim market sayısını siteden sayarak 166 rakamına ulaştım.
    https://www.secmarket.com.tr/hakkimizda
    Seç Marketleri, Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın SEÇ Market iş modeli olarak faaliyet göstermektedir. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın SEÇ Market iş modeli, karşılıklı “kazan kazan” ilkesine dayanan ticari bir ortaklıktır. Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektörünün en yaygın şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları bayilerin ana tedarikçisi konumundadır. Seç Market, var olan ve/veya yeni açılacak mağazalarda kurumsal kimlik oluşturulmasını, mağazaların tek bir marka altında birleşerek satınalma gücünde ve rekabette öne çıkmasını sağlar.
    https://www.secmarket.com.tr/magazalar
    733 Şube

Anladığım; Bu mağazaların işletmesi kendine ait değil. İşyeri sahibi veya işyeri kiralayan seç market adı altında market işletiyor, ürünleri Bizim Toptandan tedarik ediyor. 733 küçümsenecek sayı değil…

Anladığım; Bizim toptan Seç mağazalarını işletmediği için kira derdi yok, personel maliyeti yok…raf ürünlerinin bizim market veriyor, mağazaya doğrudan lojistik destek sağlıyor. Bizim market sadece seç marketlere değil, kim isterse toptan alışveriş yapabiliyor.

SEÇ ORGANİZASYONU BANA DAHİYANE BİR UYGULAMA GİBİ GELDİ NEDEN BİLMİYORUM.

Lojistik altyapısı varken sayın Miranın fikride devreye girerse girebilir…fena olmaz.

Bekleyelim görelim.

(Bilgileri toparladım, hatalı anlamış olabilirim.)

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Getir gibi bir şirket kursalar ya da Getir'le ortak olsalar iyi sinerji olur. Bu virüs meselesi kalabalık yerlere gitmeyi caydıracağından internet üzerinden online satışları olumlu etkileyecektir, şirketin bu alanı geliştirmesi gerekir. Yaparsa iyi fiyatlara ulaşırız. Şirketin elinde büyük miktarda nakit var.

Dediğiniz gibi değil ama böyle bir uygulama var.

7.  Alıntı Originally Posted by gate Yazıyı Oku
    Ben durduramadım, siz durdurmuş gözüküyorsu uz; tebrikler!

Sayfa 672/787 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •