Sayfa 677/787 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Demek ki benim için bekledi. Artık 40 lira olur.
    fena topladılar hisseyi , 3,7 milyon lot işlem olmuş ,

yav sabahtan geçen haftalarda 13 tl den sattıgım 2500 lotu 8 liradan yerine koyayım diye girdim %8 yukarda hisse , vazgectim haliyle , günün kapanışa bak %18,91 inanılmaz birşey .. ilk kez hisse tarihinde bir günde u kadar yükseldi ..

valla burdan yardırır gider sanki adanalı sen de sattıysan

2. diyom ya son kişiye kadar bekliyor bu mulker, bunun başka açıklaması olamaz ..

3,7 milyon lot hisseyi nerden bulup almışlar hayret .. pastayı çok merak ediyorum , bence mulker kendisi topladı bu hisseleri

3.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Ben sattım ortaklar. Kesinlikle artık kağıdın önü açıldı.
    Takibe devam edeceğim.
    Hayırlı olsun Adanalı. Bu ********den yüzde yüz bile kazansam lanet okuyarak ayrılacağım kesin. Belli olmaz, bugün üzülen sen yarın gülüyor olabilirsin. Sertol gibi kararlı davranamadık 13'lerde.

4. Gıdacılar yarın ne yapar acaba? Gerekli lojistik çalışmayı yaptı mı Bizim eşek, bilmiyoruz. Gıda tedariği internete kayacak gibi.

5. Bayağı eskidir ama iyi hatırlarım.. 99 depremi sonrasında borsa çökerken çimento hisseleri 2-3 gün çift tavan gitmişti.. Bunların içinde haftalık %100 getirisi olanları vardı..

Bazen krizler tek bir sektöre yarayabilir.. Bugün de ilaç ve perakende şirketleri piyasadan olumlu ayrıştı..

Tabii ki de mevcut hadiselerin bu şirketlerin finansalları üzerinde reelde ve kısa zamanda getiri orantısı hisselerde ki yükseliş orantısıyla bağdaşacak düzeyde olmayabilir ama piyasa bir şekilde bunu kullanır...

Tabii devamında bu sektörlerdeki bugünkü yükselişler satış fırsatı olarak kullanılır mı.!? Devam eder mi.!? Tamamen piyasa oyuncularının tahtaya alıcı çekip çekemeyeceğine bağlı..

Sinekler çoğalırsa satış fırsatı olarak kullanırlar.. Alıcı gelmezse yön sürdirek yukarı...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. Oscar, ne yapıyoruz? Sesli düşünebilirsin. Ben geçenlerde aldığım 4 bini .60'a yazdım. Bakalım alacak mı. Kalanlar için ikilemdeyim.

7. 1 ay önce 12 den almaya başladığım ve 9,900 maliyetli bizim 10,300 ortalama ile sattım kalanlara bol kazançlar yolu açık olsun.

şu ortamda bizimin bana katkısı bir mucize...

bir macera 1 ay bile olmadı 13,100 den brsan satıp bizim almıştım. şimdi bizim sattım 7,400 brsan destek atıyorum.

YTD.

8. sabah sabah gene çılgın atıyordu , kestiler önünü , du bakalım nereye kadar bu çılgınlık devam edecek..

Sayfa 677/787 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •