Sayfa 683/787 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. VIX Korku Endeksi... 2008 Krizindeki zirvesine (krizin dip seviyeleri) yaklaşmış durumda...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by HAYMATLAS Yazıyı Oku
    Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.
    yok abi biz bu hissede alışkınız, biz normal günde de % 7-8 düşebiliyoz, panik satışla ilgisi yok

%5 bize az gelir ..

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Tekrar aldım bugün. Ortaklar aranızdayım. Bence yönetim kurulu toplantısı bedelsiz gelebilir. 27 Mart sabahına bakacağız artık.
    gelişinin şerefine bi %10 daha düştük ortak seni karşıladı hisse ..

5. yav ne güzel 13 liradan satacaktık hepsini, yıllar geçti akıllanmadık arkadas bak şimdi hisse sayısı 2 katına çıkmıştı..

yok yok biz akıllanmayız ..

6.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    gelişinin şerefine bi %10 daha düştük ortak seni karşıladı hisse ..
    Sayın kennym yüzde 10 düşüş beni kesmez. Bugün de 10 düşmezse ayıp eder. Sağlık olsun. Alışkın olduğum için önemsemedim.
    Bedelsiz bekliyorum.

7. Mazluuuuuuuum...

8. Geçen haftaki aşk çocuğundan eser kalmadı. 100.000 alışlar kapış kapış gidiyordu.

Sayfa 683/787 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •