Sayfa 694/787 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Öpüp başınıza koyun bizim i ,bim topiğinde millet kafayı yiyecek........

2. Bugün de biraz yem attım hayvana.

3. Sayın Grando iyi akşamlar...
    Sizi görünce kennym'in dediği siteden pasta alıp paylaşayım dedim.
    Ben hayatımda böyle belirsir bir trafik görmedim. Biliyorsunuz, günlük 60-70 bin lot hacimle kapattığımız günler çok oldu. Şimdi ise
    milyon lotlarla işlem yapılıyor ama gün sonunda bir bakıyorsun ilk sıradaki kurum 80 bin gibi bir şey almış. bugün alan yarın satıyor gibi.
    Ayrıca sosyal medya gruplarında çok fazla dillendiriliyor şu sıralar. Hayırlısı diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku

Sayın Grando iyi akşamlar...
    Sizi görünce kennym'in dediği siteden pasta alıp paylaşayım dedim.
    Ben hayatımda böyle belirsir bir trafik görmedim. Biliyorsunuz, günlük 60-70 bin lot hacimle kapattığımız günler çok oldu. Şimdi ise
    milyon lotlarla işlem yapılıyor ama gün sonunda bir bakıyorsun ilk sıradaki kurum 80 bin gibi bir şey almış. bugün alan yarın satıyor gibi.
    Ayrıca sosyal medya gruplarında çok fazla dillendiriliyor şu sıralar. Hayırlısı diyelim.

çok net bir şekilde Ziraat Vakıf Halk mal topluyor .. Yıldız pazara girince portfoylere de yansıması oldu bu durumun,

bugun merrily teyze de gelmiş netten 130.000 lotu almış koymuş kenara..

ayrıca gün içinde 6 -7 milyon işlem hacmi sureklı al sat kademeler arası bu yuzden.. yanı yıldız pazara girdiğinde IMKB 100 - 50 - 30 gibi endexlere de dahil oluyor , bu endexe dayalı işlemlerde de sureklı al sat olusuyor. hacim artışı bu yuzden.

5. Açılış itibariyle, beceriksiz spek mal toplama hırsını iyice belli etmiştir..

......Şu işi bile beceremiyorsunuz yaaw..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. 20 sinde neysen 70 inde de o oluyorsun.karakter ayni yine.bakalimm biz aliskiniz.

7. ne nalet bir hisse bu velet, yatırımcı bırakmamış

8. Tahtanın gitmesi için yine endeksin eksiye dönmesini bekleyeceğiz anlaşılan... Ne biçim tahta yapıyorsunuz, bir kere ezber bozun bee...!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 694/787 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •