Sayfa 702/787 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Çok rahatım. Aşağıda da yukarıda da bekliyorum kendilerini. Tek sorunum geri gelişinde hangi noktadan alacağım konusunda karar verememek.

2. valla bu sefer saglam bosalttım portfoyu.. kesin tavan tavan devam eder bu

3. Ak yatırım 1.2 milyon net alım yapmış .. kesin bişeyler çıkar bunun arkasından..

yabancı oranı da son 3 gunde 13,2 den 13,98 e çıkmış.. bakalım son gün alımları ile bu oran degısırse AK yatırım aldıgını virmanlıyor demektir yabancıya ..

4. Kenny valla ben satamadim far gormus kedi gb kafim napsak ki

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaslar ewet 14 e cikti yapanci orani ve yine kisa surecteki rsi yi duzeltti ama genis zamanlida rsi de negatif uyumsuzluk var.ben dun satamadim ole kaldim walla bakarak.biliyorum uzun zamandir sikinti yaratan bir hisse ama yonetim degismesi yildiz pazara girmesi bunlar dahi sizce bizimin karektersizligini duzeltecegi anlmani gelmez mi.karektersiz her zaman karektersiz midir yoksa

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Ak yatırım 1.2 milyon net alım yapmış .. kesin bişeyler çıkar bunun arkasından..

yabancı oranı da son 3 gunde 13,2 den 13,98 e çıkmış.. bakalım son gün alımları ile bu oran degısırse AK yatırım aldıgını virmanlıyor demektir yabancıya ..
    kenymm ak yatirim 1.ceyrek tahmini kar beklentisini %21 dusus olarak belirtmis (horeca ve otel satislarindaki daralma nedeni ile) ondan sonra da gelmis 1 milyon lot alim yapmis.hadi buyur burdan yak.biz harbiden bosuna debeleniyoruz.spek ne isterse o olacak...ytd

7. İkili formasyon (tobo & flama) sonucu formasyon hedefine varmış görünüyor.. 14 altına olası geri çekilmelerde 12.35 destek olarak gündeme gelebilir...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    İkili formasyon (tobo & flama) sonucu formasyon hedefine varmış görünüyor.. 14 altına olası geri çekilmelerde 12.35 destek olarak gündeme gelebilir...

buguna kadar kac formasyona uydu sanki sayin oscar,buna da uymayip yukari yapsin da hepimiz sasiralim yeniler de sevinsin eskiler de sevinsin...insallahh..ytd

Sayfa 702/787 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •