Sayfa 704/787 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Ewet ne yazıkkı warmıs ama alıyor işde hayırlısı bakalım bırde tweterda bır adam peydah olmus bızım bıttı sora sokda dıyor bayada takıpccısı war bılmıyorum ınvg de de taraftar bulan bırı neyse yarın ola hayrola iyi geceler cumleten

2. Ne yazıkkı dewre kestı arkadaslar

3. Bizim den çıkan sanki bim ve şok a giriyor

4. horecadan kaynaklı bu kadar dusus yasayacagını zannetmıyorum 1.ceyrekte. nedenine gelirsek zaten Horeca payı %25 , e bu kanereler hiç mi mal almadılar ocaktan bu yana.. daha virüsün ortalıgı ayaga kaldırması mart ayının 16 sına denk gelıyor. bence bu sure zarfında horeca cıddı bir etkilenme yaşamadı.. maz1,5 aylık bir etki.

bu acıdan horeca payı kaynaklı %10-%13 ya düşer ya düşmez..

kaldı ki bu kısmı bireysele olan satışlardakı artışla en azıdan yarısını kapatabilecegini düşünüyorum. bunun bize yansıması ciroda max %5 etki edecektir.

ancak şu nokta atlanmamalı, horecaya yapılan satıs azalmasının bireysele kayması kaynaklı kar rakamlarında ciddi artış olmalı.

pazarlama giderleri ve iskontolar azaldıgı ıcın dogrudan net karda yukselıs beklıyorum. Akbankın bu kadar alım yapma sebebının de bu nedenle oldugunu dusunuyorum.

5. valla cuma gunu kafasına iyi vurmuşum, hep Mulker kazanacak degil ya biraz da biz kazanalım ..

6. ahanda geri açtılar 14,50 de suan

7. Sizi cok erkenci gordum sn kennym. Hani eski zirveyi bekliyorduk

Ben hala 17 hedef beklemedeyim bakalim.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

8. eğerli kardeşlerim öncelikle çok iyi bir analist olmamakla beraber ve buradan görüntü nasıl atılacağını bilmemem nedeniyle teknik de bir kaç analiz ve hisse hakkında bir aylık takip sürecimde neler görrdüm ve duydum bunları belirtmek istiyorum.Hatam olursa lütfen düzeltin ki bende bilgilenmiş olayım.
    1- öncelikle investing de bir çok boş beleş arkadaş var. hisseye uçacak kaçacak diyen sayısı iki gün öncesine göre baya azaldı. dün tepeden alanlar ve bugünkü vur kaçı yiyenler ağlama duvarına döndürdü.
    2-hisse hakkında twter üzerinden bir çok yorum yapılıyor ve yorumlar genelde salgın var millet evde hapis yenecek içilecek oyüzden artacak şeklinde ki bir kısmı doğru olmakla beraber bizim hissesinin halen otellerin kapalı olması nedeniyle sayın kennym in de yorumunda belirttiği üzere bir kısım düşük gelebileceğini bede düşünüyorum. fakat tweter da ki assıl olay borsa tatlıcısı isimli bir arkadaş bizim hissesini geçen günkü tavanda sattırıp soka geçirttirmesi oldu. şok içinde bugün tawan yapacak dedi ve hakikaten yaptı.pazartesi de sok tawan olacak dedi bizim hissesi için daha alımlar erken dedi. şimdi şöyle bir durum var bu arkadaşın tahminleri doğru çıkmakta.sallıyorsada tutturuyor anlamış değilim.
    3- teknığe gelecek olursak görüntü atamıyorum lakin hisse 15 nisan 2016 tarihinden 13 ocak 2020 tarihi arasında bir çanak yaratmış. bakın tarih aralığı çok uzun biliyoruöm ama benim gördüğüm ve yine çanaktan çıkıp kulbı yaparken 18 mart 2020 de 6.06 büyük düşüşünü yaşadıktan sonra kulp da bir V hareketi yaparak12.40 seviyesine gelmiş 14 ocak 2020 de .yani kulp hareketini 14 ocakda başlatmış 20 nisanda bitirmiş. burayı ise çok hacimli şekillerde kırarak artık kulbu yukarı doğru atmış fakat iki gündür kulp kısmında 80 kademe kadar düşüş var. kaanatimce bu fincan kulpu tamamlarsa 21 tl ler önümüzde ama ne zaman tamamlar tabi bilemiyorum. ki asıl daha büyük bir çanak var ama şu an onu yazmıyorum çünkü bu formasyonu bile 4 yılda yapmış.
    4-rsi de ise aşırı alım bölgesinde 74 de. fakat ben rsi de herhangi bir uyumsuzluk görmedim ve üst bölgeye yerleşmeye çalışıyor gb hatta yerleşti gb geldi bana.
    5-macd de hala sat vermedi günlük de.
    NOTdeğerli arkadaşlarım elimden geldiğinde ve dilim döndükçe anlattım umarım yararlı olmuştur. takasdan bir şey anlamııyorum kim ne almış satmış bilemiyorum.oyüzden özellikle yabancı oranı ne olmuş ak yatırım 1 milyon lotu neresine sokmuş birileride bunları anlatabilirse müteşekkir olurum. inşallah haftaya kanaatimce teknil olumlu olduğu için yükselir diye ümüt ediyorum. lakin şunuda demeden geçemeyeceğim hissenin speğ, flap, nibaş yada cemaşın kinden farklı değil ne yazıkki tahtada spek hisse gb hareket ediyor hiç güven vermiyor bu nedenle

Sayfa 704/787 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •