Sayfa 709/787 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    resmen aglam duvarı olmuş investing, yav ben nasıl gormedim bu yorumları daha once, sayfayı ingilizce kullanıyoduk ondanmış..
    Nerede boş beleş tayfa var.... Orada... Yorum yazanların %95 i böyle maalesef...

Belki spek, suni cahil cühela kalabalığı oluşturup, algıda oynamaya çalışıyordur...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. neyse ben bugun sembolik 1 BIZIM hissesi bırakarak geri kalan herseyi devrettim, Allah kazancınızı daim etsin..

Benim bilanço 100 K kar TL bazında , ne kadar zarar dolar bazında bilmiyom fırsat maliyeti açısından ise 1 milyon tl zararla bu hisse ile lan maceramı sonlandırdım

gidip biraz AKBANK aldım biraz da orda sürüneyim aylık seviyeleri çok güzel geldi gözüme..

hisseyi takibe devam tabi, yeniden güzel bir noktaya gelirse artık aşık olmadan al sat çerçevesinde işlemler yapacagım .. bu adamların anladıgı dil buymuş..

3. mesajı ıkı kere yolladı

neyse aksama bilançoya bakalım neler olmuş neler bitmiş ..

4. Hayırlı olsun kennym.
    Kâğıdın şöyle adam gibi düşmesini bekledim olmadı. Sattıklarımı geri alma düşüncem var. Sattığım fiyatın üstünde de almak istemiyorum doğrusu. Kararsızım alıp almamakta.
    Pasta paylaşabilecek olan varsa iyi olur.

5. 24 04 2020 de yazmistim
     Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    hangi yazı hocam, paylasırsanız okuyalım..

bu arada 14,02 den verdim kalanları da.. ben bir süre takipte bekleyecegim..
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kennym.
    Kâğıdın şöyle adam gibi düşmesini bekledim olmadı. Sattıklarımı geri alma düşüncem var. Sattığım fiyatın üstünde de almak istemiyorum doğrusu. Kararsızım alıp almamakta.
    Pasta paylaşabilecek olan varsa iyi olur.

yarın ola hayrola kerrake , FED toplantısı var , aksama bilanço var , var oglu var, nasılsa gene fırsat verır.. artık bırz tanıyoz hısseyı.. gordugumuz an yapıstırırız..

7. Kap haberleri geldi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bilanço gelmiş. kar 3.809. 977
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

Sayfa 709/787 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •