Sayfa 712/787 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. ben 7,50 ye yatar beklerim.. gelirse gelir , gelmezse canı sagolsun , yatırımcılar kazanır.

2.  Alıntı Originally Posted by murat... Yazıyı Oku
    Arkadaslar sanırım hisseye aşık olduk 13 95 de gene satamadım deneyımlı arkadaslar bi yardımcı olsanız
    Öyle bir durum gerçekten var... Yıllar önce Alcar vardı bende. Hissede bekledikçe, ben satınca sanki uçup gidecekmiş havası intibası oluştu bende...

Yıllarca evli kaldık......

Sonrasında iyi bir kar görünce sattım çıktım ki.. Baktım ki hissenin bir yere uçup kaçtığı da yokmuş... Sonraki zamanlarda bir kaç kere daha al-sat yaptım bu hissede...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. yine yapti yapacagini helal olsunn...klasik hareketler yeni girenlere allah sabir versin ben cok aliskinimm...

4.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    yine yapti yapacagini helal olsunn...klasik hareketler yeni girenlere allah sabir versin ben cok aliskinimm...
    bu sefer yemedim ben , yeter aynı oyunu yiye yiye bi hal olduk ..

yeter işte ilk çeyrek bilançoda şişir sonar yat taktigi, vallahi umudumun içine edile edile hayata kusturdu ondan sattım .. bi de tabi investingde o kadar kitleyi gorunce esas satış hissiyatı dogdu ..

5. Gonul ortaklarım, (yav saka maka unıversıtede bıle bu kadar uzun beklemedık nasıl bi hisseyse kardeş yaptı bizi)

ben bır mıktar AKBANK VE ISCTR aldım .. biraz da bankacılık bilançosu okuyayım yeter gıda bilançosu okuya okuya bi hal olduk..

6.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Gonul ortaklarım, (yav saka maka unıversıtede bıle bu kadar uzun beklemedık nasıl bi hisseyse kardeş yaptı bizi)

ben bır mıktar AKBANK VE ISCTR aldım .. biraz da bankacılık bilançosu okuyayım yeter gıda bilançosu okuya okuya bi hal olduk..
    Sen boyle yaptin ya sn kennym simdi bizim ucar kacarmis...

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

7.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Sen boyle yaptin ya sn kennym simdi bizim ucar kacarmis...

insallah ucar da kazanırsınız dostum, vallahi gozum yok yeter 96.000 tl aldık gene sans verir nasılsa onumuzdekı 7 yılda.. biraz da ben parada bekleyeyım onlar hıssede beklesın ..

8.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    insallah ucar da kazanırsınız dostum, vallahi gozum yok yeter 96.000 tl aldık gene sans verir nasılsa onumuzdekı 7 yılda.. biraz da ben parada bekleyeyım onlar hıssede beklesın ..
    Paniklettiler sabah sabah verdim elimdekilerden bayagi bir sonra 13.9 surdurmusler nasil bir belaya cattik arkadas...

Sayfa 712/787 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •