Sayfa 723/787 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon
Arama sonucu : 6291 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Grando hayırlı olsun, bu kağıtta gülmeyi en çok sen hak ediyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Hic kimse kalmadi mi? Sayin Oscar, Grando, Kerrake, Adanali malda misiniz hala yorumunuz nedir?

Araci kurum hisse dagilim % tablosu verebilecek var mi? Unlu hala %31de mi? Sayin Kennym krediyatirim onermisti oradan bulamadim.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    1/3 den biraz fazlası kaldı ana maldan. Yakın vadede sinirlenerek aldığım ve daha sonra satıklarımı hesaba dâhil etmiyorum.
    krediyatırım gece geç saatlerde günlük pastayı veriyor. Bende sabah saatlerine ait veriler var, bir arkadaştan istemiştim.
    Herkese bol kazançlar... Grando kadar olmasa da biz de hak ettik, üç yıl oldu neredeyse.

3. Dün satıcılı olan A1'in tahtaya alıcı pozisyonda girdiği söyleniyor. Sıkıntılı...

4.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun Grando.

Syn Oscar, gecenlerde doji sabah yildizi formasyonundan bahsetmistiniz, ismini yanlis hatirlamiyorsam. Simdi haftalik aylik nedir gorusunuz?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    Fiyat hareketinden de belli olduğu sürece tüm periyotlarda güçlü duruyor..

Lakin Haftalık da usd bazlı dirence geldi... Kısa vadede ne yapacağını şimdilik sonra kestirmek zor..

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. tesekkurler herkese....

6. Bunun tavanı korku filmi gibi ...ytd

7. Tavanı çözen kimler neden böyle bişey yapar ki..ytd

Sayfa 723/787 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •