Sayfa 733/787 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Kimseler kalmadı... Ya da herkes çakal uykusunda. Belki hareketlenir ümidi taşıyorum.

BBE100-4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kimseler kalmadı sanki ..

3. timsah gibi beklemede

4. ben de aliskanlik var izliyorum sadece 1000 lotom var almam asla tovbeliyim

5. Gercekten bu ulkerin kagitlari bana hic yaramiyor zarar ettiriyor.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Size özel değil herkes e..

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben buradayım. İkinci raundu bekliyorum. Şu anda başka sıcak bir cephedeyim. Gayet iyi gidiyor Bizim. 22.00'den kâğıda saldıranların dökülmesi lazım: Kelzedeler. Grando, Kennym selamlar... Oscar ne yaptı acaba? Filmin sonunu görmek istiyorum, demişti. İnşallah filmin sonuna az lotla girmiştir. Gerçi film bitmedi, bu sefer umarım eskisi kadar bekletmez.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ben buradayım. İkinci raundu bekliyorum. Şu anda başka sıcak bir cephedeyim. Gayet iyi gidiyor Bizim. 22.00'den kâğıda saldıranların dökülmesi lazım: Kelzedeler. Grando, Kennym selamlar... Oscar ne yaptı acaba? Filmin sonunu görmek istiyorum, demişti. İnşallah filmin sonuna az lotla girmiştir. Gerçi film bitmedi, bu sefer umarım eskisi kadar bekletmez.
    Selamlar dostum,

En son yükselişte maliyetime denk gelen malları elden çıkarmıştım.. Elimde kalan %60 ın maliyeti sıfır. Diğer tarafta, genel portföyümün %10-15 civarında bir ağırlığını teşkil ediyor.. Bu sebeplerden dolayı fazla dert etmiyorum artık...

Kısa vadede 20 tl seviyelerini tekrar göreceğini düşünüyorum.. Tabii önemli olan, TL bazlı tarihi zirvesini bu sefer kıracak mı.. tekrar mı satış yiyecek..

19 günlük bir aradan sonra ilk mesajımı buraya göndermem de... Entresan oldu
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 733/787 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •