Sayfa 740/787 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Komiksin spek havalara girme...100000 lotla oynuyorsun...devede kulak..millet enayilik halka arz fiatina sana mal verecek.bide bana mali kaptırdın.ben beklerim millet 10 sene beklemiş.. bu fiatta tutarsan daha çok dalan olur.

Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    orada organize toptan satış mahazası yazıyor ya,orası organize dolandırıcı toptan satış magazası olacak...2011 den beri duzenli yatırım yapanların halini dusun gari sen...birde dolar bazlı dusun...Bu grubun tüm hisseleri boyledir...inceleyin...ytd kendi gorusumdur.yazdıklarım beni bağlar.eskilere selamm����
    Bir zamanlar Ülker de böyleydi.. 2 lerde surundurdu sonra 20 oldu.

3. Grafiğe göre düzeltmenin sonlarına gelindi... Bizim eşşeğin yıllık uykusu bitecek gibi duruyor...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

diğer sitelerde hissenin içine eden adamın ceza aldığı söyleniyor...doğruysa hissenin önü açıldı demektir.bende bu fiatlarda nasıl kaldı diye soruyordum.meğerse asalağın biri yapışmış yakasına. benim anlamadığım türkiyenin en zengin adamı buna neden müsade ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    diğer sitelerde hissenin içine eden adamın ceza aldığı söyleniyor...doğruysa hissenin önü açıldı demektir.bende bu fiatlarda nasıl kaldı diye soruyordum.meğerse asalağın biri yapışmış yakasına. benim anlamadığım türkiyenin en zengin adamı buna neden müsade ediyor.
    Mümkün değil, tek başına hareket etmiyordur... Ettirmezlerde zaten...

Yabancı Temmuz dan bu zamana 4milyon lot mal çıkmış... Yabancı dediğime bakmayın, bıyıklı cinsinden yabancı.

Ağababaları maşa olarak kullandılar, işleri bitti.. Bugün Ali gider, yarın Veli gelir...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7. Ali Gürsu ismi verilen ceza 1 milyon iyi olmuş
     Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bizim ;

14.30 desteğinde seni bekliyorum
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 740/787 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •