Special Days Image
Sayfa 768/787 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sec market sayisi 1644ten 1636ya düştü 2 Kasımdaki güncellemeye göre. Ya bu hafta içi sayı değişir ya da 1800 hedefi hayal olur. Ciro hedefinde pek sıkıntı yok gibi. 390 milyon civarı gelir sece yapılan 3. çeyrek satışları
    sec market açıp kapatan birine sordum. neden kapattın diye? adam;
    dükkan kirası ödüyorum. çalışan maaşlarını ödüyorum. diğer tüm giderleri ödedikten sonra bana asgari ücret bile kalmıyor. cirom da oldukça iyi olmasına ragmen. adamlar benim paramla tüm riski bana taşıtıp, günün sonunda da; ala sana üçün biri deyip çıkıyorlar işin içinden. bayisine bunu yapan bana sana ne yapmaz ki? Bu olayı dinledikten sonra, BİZİM benim için bitmiştir

2. Yav bırakın bu ayakları bu yüzden mi seçler çığ gibi büyüyor bizim semte bile 2 tane açıldı.
    Halka arz fiyatlarında yıllardır sürünüyor.
    Tam da pirim yapacağını düşündüğüm bu dönemde yapmayın bunu

sayın murat ülker yıl 2011 bizimi 40 milyon sermaye 25 tl fiyatla %40 nı borsaya açtın 270 milyon dolar topladınız piyasadan yıl olmuş 2021 tamamı piyasada 65 milyon dolar.Ya ayıptır insanda utanma olur biraz bu yatırımcı bu kadar mı cezalandırılır.sucları sizin hissenize yatırım yapmaları tabi.yıl sonu ciro 7 milyar cıvarı gelir 1400 sec diyorsunuz %20 tüm satışlar içinde payı diyorsunuz.herşey güzel üç beş çakala burada yatırmcıyı boğduruyorsunuz.asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sec market sayisi 1644ten 1636ya düştü 2 Kasımdaki güncellemeye göre. Ya bu hafta içi sayı değişir ya da 1800 hedefi hayal olur. Ciro hedefinde pek sıkıntı yok gibi. 390 milyon civarı gelir sece yapılan 3. çeyrek satışları
    ŞU an yeni rakam 1690 gösteriyor 1800 yıl sonu olurmu bilemem ama her türlü şirket seç market olayı ile doğru yolda ciro ve karda artış olarak yansıması lazım artık.sektörün en ucuzu zaten şu an

bu grup hisselerine niye sahip çıkmaz anlamış değilim.Kredilibitenizi bitirdiniz yıldız holding avaneleri çok ağır hakaretleri hakediyorsunuz ama neyse.Milletin 10 sene önce size verdiği parasını tutsaydınız daha zengin olmuştunuz.Neyin kafasını yaşıyorsunuz 1 teneke yağ bile 150 tl olmuşken.Hiçmi birşeyiniz değerlenmedi sizin ayıptır ayıp rezillik bu kadar olur.Ya adam gibi şirket yönetin yada satın iyi yöneten alsın.çakal sürülerine milleti boğduruyorsunuz.milletten aldığınız parayla madem hisseniz o kadar değerliydi.hiç değilse birkısmıyla geri alım yapaydınız ya.yapmazsınız çünkü onlar sizsiniz o zaman

14,62 14,63 çalışan tahtayı karanlık odada 10 kademe aşağı açmak 14,53 sonrada oraya 50 bin koyup mal veren varmış gibi yapmak nasıl iyimi tahtacı biryerlerin kaşınıyormu.ama dediğim gibi bu grubun işleri artık alavare dalavere Yazık babanızın kemikleri sızlıyordur mezarda.Bu sistem arkanızda oynayın insanlarla.Asla bir yatırım tavsiyesi olarak anlamayın herkese iyi hafta sonları.

buraları okuduğunuzu adım gibi biliyorum.şunuda söyleyeyim de rahatlayayım biraz. süzme su katılmamış yaratıksınız anlayan anlamıştırbne demek istediğimi.basın yavrum basın size de birgün elbet bir basan çıkar.şikayet dilekcesini hazırlıyorum bu tahtada yapılan (karşılıklı )işlemleri inceleyin diye.süzmeliğin derecesi olsa 100 üzerinden 100 alırdınız.Ama o kadar acemice baskılıyorsunuz ki çok belli ediyorsunuz.

burada ben şahsen yabancı olduğuna inanmıyorum.Bankoff borsayı kuruttuda birgünde 60,000,000 sermayesi olan kademelerinde incik boncuk gibi mal sayılan tahtaya geldi öylemi.vay be 400 küsür bin alım yaptı öylemi.Ünlüdeki ali ülker ve grubunda 3 milyon mal varken kılı kıpırdamaz neden acaba ki.sene başında göstermelik bir alımı var o kadar.Demekki hiç rahatsızlık duymuyorlar.o kadar ciro yap 21 milyon kazan.millet menfaatine çalışmıyorlar herhalde.Şirketin görülmeyen tarafında işler iyiki rahatlar.10 sene önce1 milyar ederie halka kakala sonra umurunda olmasın.çok enteresan yani.bu sene halka arz edilen şirketler bile tur bindiriyor.buradaki arkadaşlarında fikirlerini yazmasını isterim siz bu tahtada yabancı olduğuna inanıyormusunuz.fikirlerinizi söylersiniz memnun olurum.Herkese bol kazanclar diliyorum.Bu arada seç ler hala 1690 ilerleme durdu.asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 768/787 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •