Sayfa 770/787 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Kerevitte "buradan para kazanan gorulmedi" diye soylenirken buyuk bir meblag ile hedefim yuzde 100e ulastim. Simdide tl bazinda maliyetim olan bu fiyatlarla kerevitten kazandığımız ile birlikte herseyi buraya gomdum. Bakalim neler olacak. Dolar bazinda halka arz fiyatına gelirse memnun olurum . Gelmezse de canımız sagolsun. Yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    kendi düşen ağlamaz
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Sec marketler açılmaya devam. Millet panda, tatlıcı muhabbeti yapadursun bizim odagimiz bu. Murat ulker akilli adam. Malını sabancilar gibi ederinin altına vermiyor. Bu da bi gun ederini hatta daha fazlasını gorur. Benim hatam zamanlamaydi. O da biraz basiret ve nasip işi. Bagfas baticim bizim arasında gidip gelmeseydim diğer ikisindeki fırsatı kaçırmazdım. Sağlık olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Sayın oscar, gemideyiz hâlâ. Mızrak çuvalı delene kadar...

Mızrağın ucu göründü ortak. Son dip ile bi Dojimiz eksikti. Bu hafta kapanışı ile dönüş mumu teyiti alırız herhal...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Mızrağın ucu göründü ortak. Son dip ile bi Dojimiz eksikti. Bu hafta kapanışı ile dönüş mumu teyiti alırız herhal...

Günaydın,

"Kısaca g.t. ile inatlaşan donuna eder..."

Daha önce bunu çok yakın zamanda yaşadım... 6 TL 1,5 TL kadar bir hisseyi basmışlardı...
    Şimdi bizden 14 TL den almak için yırtınıyor...Her şeyin bir ederi var!!!
    Burada da benzer durum var....

Değer yatırımcısından saygılar....

Patron bu işin içindeyse o başka....ama yine bu fiyatlardan aldığımızı ya tahtacıya, ya patrona her kimse ona uygun bir fiyattan geri vereceğiz...Sonuçta bu hisseler bizim nikahlı eşimiz değil...

ytd.
    Saygılar
    Son düzenleme : CARİ; 24-12-2021 saat: 10:34.

5.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Günaydın,

"Kısaca g.t. ile inatlaşan donuna eder..."

Daha önce bunu çok yakın zamanda yaşadım... 6 TL 1,5 TL kadar bir hisseyi basmışlardı...
    Şimdi bizden 14 TL den almak için yırtınıyor...Her şeyin bir ederi var!!!
    Burada da benzer durum var....

Değer yatırımcısından saygılar....

Patron bu işin içindeyse o başka....ama yine bu fiyatlardan aldığımızı ya tahtacıya, ya patrona her kimse ona uygun bir fiyattan geri vereceğiz...Sonuçta bu hisseler bizim nikahlı eşimiz değil...

ytd.
    Saygılar
    Benim portföyde hisse sayısı 8 ila 12 arası değişiyor. AKSEN ve BIZIM ile ilişkim diğerlerine göre farklı. Her ikisi de tamamen maliyeti çektiğim, karını hisse de bıraktığım şirketler...

Yaklaşık %60-65 oranında hisse ile beklemeye devam ediyorum... Bir nevi katolik nikahı gibi bir şey oldu.

AKSEN neyse de, 1.5 yıl önce BIZIM in tamamını satıp başka hisseye geçiş yapsaydım muhakkak çok daha karlı bir trade yapmış olurdum ama bu saatten sonra strateji değiştirmeyi düşünmüyorum...

Kısacası bu saatten sonra ne 1 lot alır, ne de 1 lot satarım.. En son temettüsüyle almıştım. Olursu tekrar temettüsüyle alırım.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sec marketler açılmaya devam. Millet panda, tatlıcı muhabbeti yapadursun bizim odagimiz bu. Murat ulker akilli adam. Malını sabancilar gibi ederinin altına vermiyor. Bu da bi gun ederini hatta daha fazlasını gorur. Benim hatam zamanlamaydi. O da biraz basiret ve nasip işi. Bagfas baticim bizim arasında gidip gelmeseydim diğer ikisindeki fırsatı kaçırmazdım. Sağlık olsun.
    ben 2-3 hisse arasında kaldıgımda parayı her üç hisseye eşit dagıtıyorum gerçekten işe yarıyor. üçünen biri çıktıgında satıp karı diğer iki hisseye ekliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    ben 2-3 hisse arasında kaldıgımda parayı her üç hisseye eşit dagıtıyorum gerçekten işe yarıyor. üçünen biri çıktıgında satıp karı diğer iki hisseye ekliyorum
    Doğrusu da bu zaten. Ama artık benim durumum "dere geçerken at değiştirilmez" durumu. Derenin suyunu yutmaya başlasam da karşıya geçtiğimde burada yazarım. Gorecegiz turkiyenin en zengini bize de kazandıracak mi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    sec market 1726ya çıkmış.. https://secmarket.com.tr/magazalar

Sayfa 770/787 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •