Sayfa 782/787 İlkİlk ... 282682732772780781782783784 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Türkiye'nin mağaza sayısı bakımından en büyük ve yaygın toptan marketi Bizim Toptan, yatırımlarıyla ülke ekonomisi ve istihdama katkısını sürdürüyor.

Özellikle deprem bölgesinde kesintisiz tedarik sağlanması için zarar gören mağazalarını hızla ayağa kaldıran Bizim Toptan, İskenderun'da çadır mağazasıyla hizmet veriyor.

Türkiye'nin mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik bakımından en yaygın toptan marketi Bizim Toptan, 2022 yılı finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıkladı. Buna göre Bizim Toptan, 2022 yılı cirosunu bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 95,7 artırarak 14 milyar TL'ye yükseltti. Toplam 180 mağazaya ulaşan Bizim Toptan, yeni mağazaları, depoları, dijital altyapı yatırımları ve küçük esnafa bayilik modeli sunan iştiraki SEÇ Market ile 2022 yılında yüksek performansını sürdürdü.

Bizim Toptan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen ve mağazalarının bulunduğu illerde, bölgenin ekonomik olarak tekrar güçlendirilmesi ve halkın ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanabilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Depremden hemen sonra bölgedeki mağazalarından yaklaşık 50 tır ürünü depremzede vatandaşlara dağıtmak üzere ilgili yardım kuruluşlarına teslim eden Bizim Toptan, bir hafta boyunca her gün mağazalarının bahçelerinde 25 bin kişiye sıcak yemek dağıttı. Bölgede gündelik hayata dönüşün sağlanması için hasarlı mağazaları ve deposunun tekrar işler hale gelmesine yönelik çalışmalarını da sürdüren Bizim Toptan, İskenderun'da çadır mağazasıyla halka hizmet veriyor.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Temettü veriyor mu Bizim toptan satış mağazası
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    278 milyon kar süper bilanço.son çeyrek 125 milyon kar etmiş.dokuz aylık bilanço 153 milyondu.neredeyse son çeyrek ona yaklaşmış
    zarar bekleniyor ilk çeyrek. genelde bu şirkete üç aylıklarda veririyorlar.....y.t.d.

4. iş bankası raporu yüzde 15 zarar diyor.kesin kulaklara su kaçmızştır....bilançodan sonra alınır ama...y.t.d.

5. valla bu şirket fiyat olarak ucuz olduguna şüphe yok. şu an hisse başı 330tl yıllık ciro yapıyor. Uzun vade olarak şöyle bir hesap yapıp alımları da yapmaya başladım.hedefim 24.000 lotu tamamlamaktır. Bu da benim 2. şirketim der çekilirim kenara.(1. şirketim aefestir) Benim şirket yıllık 330*24.000=7.920.000tl yıllık ciro yapan bir şirketim var ve şu an çok düşük kar marjı ile çalışıyor. eger kar majını %3 çıkarmayı başarırsa yıllık 7.920.000tlx%3=237.600tl yıllık kar üretir. bunun %50 unu temettü ödese, 118.000 temettü demek ki, benim için yeterli bir rakamdır.

6. FD / FAVOK en ucuz perakende şirketi , borç sıfır para pozu artıda çok enteresan

7. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...pgWv92Gjg&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. şirket ödenmiş sermayesinin 10 katından fazla pazarlama gideri 6 ayda oluşunca zarar yazıyormuş demekki.yönetim giderlerini katmadım bile.

Sayfa 782/787 İlkİlk ... 282682732772780781782783784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •