Sayfa 785/787 İlkİlk ... 285685735775783784785786787 SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes1 Yazıyı Oku
    bunları yazdığımda hisse 36 liraydı , şu an 53,95 lira. Bu hisse için hedefim 120 lira.

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin
    aslında bilançolar iyileşmeye başladı seneye güzel bilançolar gelmeye başlarsa olmayacak bişi değil son çeyrek karı çok iyi geldi bu şekilde devam ettirirse mümkün olabilir dediğiniz rakam YTD

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    aslında bilançolar iyileşmeye başladı seneye güzel bilançolar gelmeye başlarsa olmayacak bişi değil son çeyrek karı çok iyi geldi bu şekilde devam ettirirse mümkün olabilir dediğiniz rakam YTD

3. SPK tarafından izahname/ihraç belgesi onaylanan halka açık ortaklıkların pay ihraçları - Bizim Toptan

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bülteninde yayınlanan tabloda yer alan bilgiler aşağıda bulunuyor:

Ortaklık: Bizim Toptan Satış Mağazaları AŞ

Mevcut Sermaye (TL):60.000.000

Yeni Sermaye (TL): 80.476.074

Bedelli Sermaye Artırımı (TL): 20.476.074

Satış Türü: Devralma

Not: a) Bizim Toptan Satış Mağazaları AŞ'nin (Şirket) 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu, 5520 sayılı Kurumlar Vergisi Kanunu, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu ve Kurulumuzun II-23.2 sayılı Birleşme ve Bölünme Tebliği hükümleri çerçevesinde, Yıldız Holding AŞ'nin sahip olduğu G2MEksper Satış ve Dağıtım Hizmetleri AŞ'nin sermayesinin %90'ına karşılık gelen 100.312.425 TL nominal değerli payların, iştirak modeliyle kısmi bölünme suretiyle Şirket tarafından devralınmasına ilişkin olarak hazırlanan duyuru metninin Kurulumuzca onaylanması talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

b) Bizim Toptan Satış Mağazaları AŞ'nin esas sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6'ncı maddesinde yapılacak değişikliğe ilişkin tadil metnine Kurulumuzca uygun görüş verilmiştir.

4. konyalı topluyor..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Konyalı bugun kap atabılır....hatta kapanısa dogru tahtadakı tüm malı çizebilir. onda o güç var
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Bizim Toptan, bağlı bulunduğu Yıldız Holding'in Ev Dışı Tüketim sektöründeki şirketi g2m ile güçlerini birleştirdi

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Bizim Toptan, bağlı bulunduğu Yıldız Holding'in Ev Dışı Tüketim sektöründeki şirketi g2m ile güçlerini birleştirdi. Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir dağıtım ve lojistik faaliyetleri yürüten g2m'yi bünyesine katan Bizim Toptan, sektörün lider oyuncusu konumunu güçlendirdi.

Bizim Toptan, bağlı bulunduğu Yıldız Holding'in EDT (Ev Dışı Tüketim) sektöründeki öncü şirketi g2m'yi devraldı. Yıldız Holding'in yüzde 90'ına sahip olduğu g2m hisselerinin tamamını hisse karşılığında devralan Bizim Toptan, bu işlem ile ödenmiş sermayesini 60 milyon TL'den 80 milyon 476 bin 074 TL'ye yükseltti.

40 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye genelinde profesyonel mutfak ve işletmelere yönelik dağıtım ve lojistik faaliyetleri yürüten g2m bu birleşmeyle birlikte faaliyetlerine daha güçlü şekilde devam ederken, şirketin tüzel kişiliği yeni ortaklık yapısıyla beraber aynı şekilde korunacak.

Hüseyin Balcı: "EDT alanında açık ara lideriz"
    Yeni yapılanma ile ilgili değerlendirmede bulunan Bizim Toptan CEO'su Hüseyin Balcı sözlerine şöyle devam etti: "Ülkemizin pazar erişimi en yüksek, en fazla işletmeye dokunan, en yaygın organize toptan marketiyiz. Bu konumumuz; 40 yılı geçen EDT sektörü tecrübesiyle birlikte çok geniş bir satış ve distribütörlük ağı bulunan g2m'nin bünyemize katılmasıyla daha da güçlendi. İki şirketin ürün portföyü, müşteri erişimi, depolama, tedarik ve lojistik kabiliyetlerinin birleşmesi ile daha kapsamlı bir faaliyet alanına sahip olduk. Bizim Toptan olarak toptan satış fiyatlarıyla müşterilerimize sunduğumuz gıdadan temizliğe binlerce üründen oluşan portföyümüz, g2m'nin özel markalı ürünleri ve distribütörlük hakkına sahip olduğu ulusal ve uluslararası markaların eklenmesiyle daha da genişledi. Çok kanallı satış ağımıza g2m'nin depo, dağıtım ve profesyonel EDT tecrübesi de eklendi. Yeni yapılanmayla birlikte ülkemizde EDT sektöründe açık ara lider konumda yer alıyoruz. Bu birleşmenin başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere Bizim Toptan, Yıldız Holding ve g2m ile tüm paydaşlar için hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Bizim Toptan Satış Mağazaları hakkında:
    2001 yılında kurulan Bizim Toptan Satış Mağazaları, 71 ilde 181 mağazasıyla Cash & Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır. Bizim Toptan, müşterilerine tüketici nezdinde bilinirliği yüksek çok-uluslu ve uluslararası markaların yanı sıra kendi özel markalarının da dahil olduğu yaklaşık 8 bin ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Dijital yatırımlarıyla altyapısını sürekli geliştiren ve müşterilerine kişiselleştirilmiş hizmetler sunan Bizim Toptan, PROSAF operasyonuyla da ev dışı tüketim müşterilerine "yerinde teslim" hizmeti sunmaktadır. Halka açık bir şirket olan Bizim Toptan'ın hisseleri Borsa İstanbul'da BIZIM koduyla işlem görmektedir.

Sayfa 785/787 İlkİlk ... 285685735775783784785786787 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •