Sayfa 616/787 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. *hsbc, bizim toptan için hedef fiyatını 7,5 tl'den 8,5 tl'ye yükseltti
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2. Hiç bir işe yaramayacak muhtemelen bu satış dalgası bitene kadar ama bir Foreks haberi de ben ekleyeyim;

"*CİTİGROUP, BİZİM TOPTAN İÇİN HEDEF FİYATINI 11,3 TL'DEN 11,5 TL'YE YÜKSELTTİ"

"Yatırım tavsiyesi değildir"

3. Küfür ediyorum diye ceza vermişlerdi. Bu nedenle yazmıyorum. Ama etmeye devam ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Küfür ediyorum diye ceza vermişlerdi. Bu nedenle yazmıyorum. Ama etmeye devam ediyorum.
    Saydırıyorum mülker in tüm aile bireylerine

5. senle benden baska kimse kalmadi zaten adanali,bizde neye inatlasiyorsak...hayatimda ilkkez boyle bir hisseye yakalaniyorum.bu kadar beklentinin icerisinde hala bu kadar asagiya saliniyor.ne teknik ne temel analizlerin amk dalar yine...

6.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    senle benden baska kimse kalmadi zaten adanali,bizde neye inatlasiyorsak...hayatimda ilkkez boyle bir hisseye yakalaniyorum.bu kadar beklentinin icerisinde hala bu kadar asagiya saliniyor.ne teknik ne temel analizlerin amk dalar yine...
    Sayın Grando
    Zararına Satmam. Pegasus u zararına 13 TL den sattım şimdiki fiyatına bir bak.
    Durdo yu 2 TL den sattım şimdiki fiyatına bak.
    Dohol ü 0.48 den sattım şimdiki fiyatına bak.
    Bunları 2016 ve 2017 de elimden zararına çıkardım. Hepsi uçtu.
    Bu sefer zararına satmak yok.
    Ölene kadar mokoko.

8.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Sayın Grando
    Zararına Satmam. Pegasus u zararına 13 TL den sattım şimdiki fiyatına bir bak.
    Durdo yu 2 TL den sattım şimdiki fiyatına bak.
    Dohol ü 0.48 den sattım şimdiki fiyatına bak.
    Bunları 2016 ve 2017 de elimden zararına çıkardım. Hepsi uçtu.
    Bu sefer zararına satmak yok.
    Ölene kadar mokoko.
    Denizbankı 1.4 tl ortalama ile uzun sure elimde tuttum , aynı donemde BIzım de vardı elimde..

denizbanktan x tutarda hisse vardı .. Bızımden 3 x tutarında .. sonra bi iş kuralım dedi arkadaslar.. elimdeki denibank hisselerini 3,8 - 4,8 tl civarında sattım .. suan 19.10 TL ..

keşke o donem denizi tutup bizimleri satsaydım suan milyon tl bırakmıstı denizbank ..

Sayfa 616/787 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •