Sayfa 631/787 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bu hafta sonuna kadar 10.00 üzerine atarmı acaba ortaklar. Yorumlarınız nedir.
    ihtimal dahi vermiyorum.. gideceği yer 7,20 tarafları olacaktır , kağıdın şuan hiç bir hikayesi kalmadı.. mart 2020 ye kadar da finansal veri gelmeyecek .. varsa bi 14 kuruşluk temettü kaldı onun etkisi de zaten negatif olacaktır fiyata.

2019 yılına baktıgımızda kagıttaki major değişiklik kagıtta yabancı nerdeyse kalmadı.. Citi ve Duetche deki malların buyuk kısmını emeklılık ve yatırım fonlarına sattılar..

benım bıldıgım yabancılar kolay kolay zararına hısse satmaz.. bu adamlar bu kagıdı taaaa 18-21 tl eskı fıyat gunumuz fıyatıyla 12-15 tl ye almıslardı halka arzda..

açıkçası bu bize citi ve deutchedeki malın gerçek yabancı degil de bizim mulkerin fake işlemi oldugu izlenimi veriyor.

allah ne verdiyse sürekli 6 yıldır satılan bir kagıdın başka bir açıklaması bana mantıklı gelmiyor. yabancı yoksa kolay kolay da yukselmez bır kagıt.

firmaya yeni bir soluk yeni bir hikaye lazım.. şirketi deli kar dağıtabilir hale getirmedikleri veya satmadıkları sürece bizi daha çok süründürür bu iblisler..

umarım yanılırım da fıyatlar yukselır ve bız de biraz keyifleniriz..

Bilanço ivmesi çok güzel son çeyrek dönemsellik olarak geçen yıla oranlarsak ki geçen yıl kötü yıldı yüzde 20 fk da iyileşme potansiyeli var, nakit pozisyonu gereği fin gid azalacaktır ben 12 aylıkda daha iyi bilanço bekliyorum bunun fiyatlaması 1 2 ay içinde olur tahmin ediyorum gecikme nedeni nakit akışını ayarlayamaması gereksiz faiz ödemesiydi... Allah mahçup etmesin inşallah

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. izdiraba devamm,temwttuyu de bir tatafina soksun bu saatten sonra,zaten temettu bedeli kadar hisse fiyati da dusuyor.mulker yillardir ne cektirdin.iki elim yakanda olacak haberin olsun...

Ufak ufak almaya devam ediyorum hayırlısı olsun inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bu hafta sonuna kadar 10.00 üzerine atarmı acaba ortaklar. Yorumlarınız nedir.
    Artık yarın tavan dışında bir alternatif bırakmadın. Pazartesiden bu yana yüzde 5 lik hareket etmek varken neden bu kadar sıkıntı yaptınız gardaş. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Nasıl bir speki var bilmiyorum ama 6 ile 10 arası hisse bezdirme hareketi gibi .. bir iki fon girse işin rengi değişir büyüme hikayesi dillenmeli Allah mahçup etmesin inşallah

7. İzleyecek seni ben bizim

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

8. Neredeydin bee arkadaş, bu kadar sıkışmaya böyle bir hareketi beklemiyor değildim... Günlerdir amma çok kastırdın...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 631/787 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •