Sayfa 728/787 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bugün yoğundum, şimdi açtım mesajınızı, kusura bakmayın.
    Haber kesin. Dün gün içinde öyle bir fısıltı oldu. Gece geç vakitlerde KAP duyurusu geldi. KAP'tan son 5 bildirime tıklayın. Enteresan şeyler oluyor. Gedik sadece dün 2 milyonun üstünde net satış yaptı. Bugünü bilmiyorum. Elde ettiğiniz, edeceğiniz veri varsa paylaşın lütfen.
    Teşekkürler...

Dediğim gibi, Ünlü nün takasdaki payı % 31 den %10.85 e kadar gerilemiş, bu satışla beraber..

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Doğru dürüst net bilgi yok.. Matriks ve KAP da güncel ortaklık bilgileri şu şekilde...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. Ancak şu olabilir.. Alan kişinin konu şirket deki payı %6 üzerine çıkınca KAP bildirimi zorunlu olduğundan.. Alan kişi veya kurum, bildirim zorunluluğundan çıkmak için satış kısmı dağınık yapılmış gibi geldi bana.

İşleri güçleri dalavere...!

4. Acaba bugün gedik kimin malını sattı. İnşallah ünlünün malını satıyordur. Alıcı ilk 5 kurum, emap satışı sonrası artıya geçen kurumlar.

5. oscar bosalttin mi hepsini bende hala 3/1 duruyor vedalamasim ��bir bayrak cakar mi ki...

6.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    oscar bosalttin mi hepsini bende hala 3/1 duruyor vedalamasim ��bir bayrak cakar mi ki...
    Yok Grando, kalan mallarla yolumuz bayağı var daha... Filmin sonunu görmek istiyorum artık....

7. benim stop patladi 17,75 den kalanlari almis 1000 adet biraktim hatira...herkesin yolu acik olsunn.ara ara gelir bakarim..

8. bu tatlici falan gerdi beni,emap ta mali satinca sanki top cevirerek mal dagitiyormus hissi yaratti tirstim acikcasi stop kotmustum....yatirim tabsiyesi degildir arkadaslar ozellikle yeni arkadaslara yaziyorum.biz bu tahtanin emektarlariyiz cok bekledik.daha da mulker hissesine asla bulasmam.hersey gonlunuzce olsun...

Sayfa 728/787 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •