Sayfa 722/786 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Allah bereket versin, cok guzel hareketlere sahit olmus yakin gecmis senin adina. Harekette bereket vardir diye bosuna dememisler. Ne varki biz cakilip kaldik bu merette.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir
    Allah yardımcınız olsun , umarım dilediginiz fiyatta dilediğiniz kar ile ayrılırsınız. yıllarca bizi ağlatan hisse hiç değilse şuan yükseliyor düşüyor tavan yapıyor bu bile olumlu..

geriye dönüp baktıgımda gerçekten çin ikencesi yaşamışız..

2. 15 üzeri ilk kapanış sanırım. Yarın ne yapacak bakalım.

3. Hic kimse kalmadi mi? Sayin Oscar, Grando, Kerrake, Adanali malda misiniz hala yorumunuz nedir?

Araci kurum hisse dagilim % tablosu verebilecek var mi? Unlu hala %31de mi? Sayin Kennym krediyatirim onermisti oradan bulamadim.

4.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Hic kimse kalmadi mi? Sayin Oscar, Grando, Kerrake, Adanali malda misiniz hala yorumunuz nedir?

Araci kurum hisse dagilim % tablosu verebilecek var mi? Unlu hala %31de mi? Sayin Kennym krediyatirim onermisti oradan bulamadim.

Ben şahsen buradayım dostum... Pozisyonda bir değişiklik yok şimdilik.. 2 yıl yazdık bi ..ok olmadı, belki yazmazsak bir şeyler olur diye tavır takınıyorum bir süredir

Ünlü nün pozisyonda bir değişim yok..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. bende burdayim,yorum yok allaha emanet...hala satmadim ne zaman saticam ben de bilmiyorum.elim ayagim titriyor bu fiyatlari gorunce ������

6. yarisini satimm 17 den yarisi dursun bakalimm

7.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    yarisini satimm 17 den yarisi dursun bakalimm
    Hayırlı olsun Grando...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Grando...
    Hayirli olsun Grando.

Syn Oscar, gecenlerde doji sabah yildizi formasyonundan bahsetmistiniz, ismini yanlis hatirlamiyorsam. Simdi haftalik aylik nedir gorusunuz?

Sayfa 722/786 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •