Sayfa 671/787 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasan celebi Yazıyı Oku
    Genel kurulda "Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri " başlığı altında "Kar Payı Dağıtımı" diye madde var.
    Ama bu kurulda onaylanır mı ?
    Oran ne olur ?
    Ne zaman dağıtılır ?
    Geçen seneki gibi kararı alıp, tarihi belirlemeyerek, dağıtmak için aralık ayının son 2 haftasını mı beklerler ?
    Bekleyip göreceğiz genel kurul sonucuna göre

- onaylanır .
    - oran %20-22 civarı olur.. 31 m kar, 6 milyonu vergi etse 25 m net kar, %50 si 12,5 milyon dağıtılabilir kar eder. hisse başına 0,22 krs civarı brüt.
    - yıl içinde ne zaman isterlerse
    - bilemeyiz, yazın dagıttıkları daha cok, sadece gecen yıl yıl sonuna kadar beklediler.

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    - onaylanır .
    - oran %20-22 civarı olur.. 31 m kar, 6 milyonu vergi etse 25 m net kar, %50 si 12,5 milyon dağıtılabilir kar eder. hisse başına 0,22 krs civarı brüt.
    - yıl içinde ne zaman isterlerse
    - bilemeyiz, yazın dagıttıkları daha cok, sadece gecen yıl yıl sonuna kadar beklediler.

Bakarsın bugüne kadar üzdükleri yatırımcılarını memnun etmek için sürpriz bir kar dağıtım oranı açıklarlar, belli olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by hasan celebi Yazıyı Oku
    Bakarsın bugüne kadar üzdükleri yatırımcılarını memnun etmek için sürpriz bir kar dağıtım oranı açıklarlar, belli olmaz
    ben olsam boyle beklentilere girmem, bunlardan daha yatırımcının lehine olabilecek 1 tane bile hamle gelmedi arzdan beri.. o yuzden cacik olmaz bunlardan..

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ne yapmak istiyorlar? Tahminleriniz nedir?
    Geçen hafta ve bugün bir kez daha teyit ettim.. Daha önceki düşüşlerde de böyle olmuştu... Ortalık da fol yok yumurta yokken hisse de sert düşüşler yaşanmıştı... Daha sonrasında 1 hafta içinde endeks paraşütsüz inmişti... Endeks negatife dönmeden bunlar satıyorlar önce.. Piyasa toparlanmadan önce de yerine koyuyorlar. Adamlar piyasaya göre 2-3 adım önce fiyatlama yapıyorlar...

Bir gün tamamını satsam bile Bist100 indikatörü niyetine kullanmak için 1000 lot numunelik tutacağım..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Bilanço arifesinde olumsuz bir görünüm oluşturma çabası var gibi. Belki de öyledir. Hacim yerde sürünüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bilanço arifesinde olumsuz bir görünüm oluşturma çabası var gibi. Belki de öyledir. Hacim yerde sürünüyor.
    Sayın kerrake bunlar geçen hafta bilançoyu açıklamadılar mı. Yanlış mı biliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Sayın kerrake bunlar geçen hafta bilançoyu açıklamadılar mı. Yanlış mı biliyorum.
    O, vergi dairesine sunulan rapordu. Yarın akşam finansallar açıklanır.

8. 9170... sen buralarda biraz daha oyalan bakalım. sana öyle bir çıkartma yapacağım ki...

speklerde ağlar filmi gibi olacak.

YTD

Sayfa 671/787 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •