Sayfa 652/786 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Dünyanın neresinde olay olursa küresel marka Bizim toptan mağazaları en önce kötü etkileniyor.
    Füzeleri Mülker fırlatmış. O nedenle düşüyor. Bütün piyasa toparlandı. Bizim ekside. Füze rampalarını bizim yağlarıyla yağladıkları tespit edilmiş. BM Genel Sekreteri yazılı açıklamada Bizim Toptan faaliyetlerine son verilmesini istiyoruz demiş. AMK çocukları

2. İhlas Ülker Galip Sabancı Ferit Koç vb. iyi aile çocukları borsanın kaymağını şirketleri üzerinden yiyip durdukça bir mok olmaz. Hisseyi alalı yıllar oldu. Aldığımız fiyata bir daha gelemedi. 3 yılda çıktığını 3 günde verdi.

3. Ayni cep ulkere ve bizime oynuyor. Bu hafta ulker haftasi. Artik haftaya ulkere verir bunu gotururler.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Füzeleri Mülker fırlatmış. O nedenle düşüyor. Bütün piyasa toparlandı. Bizim ekside. Füze rampalarını bizim yağlarıyla yağladıkları tespit edilmiş. BM Genel Sekreteri yazılı açıklamada Bizim Toptan faaliyetlerine son verilmesini istiyoruz demiş. AMK çocukları
    Mülker açıklama yaptı ve BM Genel Sekreteri ni yalanladı. Yağlar bizim değil.

5. ee ortaklar yılı nasıl tamamlarız sizce ? 12 aylık bilanço gelecek şubat sonu..

kişisel tahminim, yılı 30 milyon karla kapatırız , 15 milyon dağıtılabilir kar, hisse başına 25 kuruş temettü brüt allah bereket versin yıl sonunda son hafta da hesaba geçerler artık

6. bu arada hesapladım 15 kuruş 20 kuruş temettü ala ala hisse maliyetimizi 50 yılda çıkarıyoruz.. 5'i gitti kaldı 45 yıl .. kişisel tavsiyem çocuklarınıza öğretin ve devredin bu hisseyi, onlar da çocuklarına öğretsin ve devretsin..

ben büyük oglanın hesabına virmanlayacam 18 yaşına geldiğinde.

7.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    bu arada hesapladım 15 kuruş 20 kuruş temettü ala ala hisse maliyetimizi 50 yılda çıkarıyoruz.. 5'i gitti kaldı 45 yıl .. kişisel tavsiyem çocuklarınıza öğretin ve devredin bu hisseyi, onlar da çocuklarına öğretsin ve devretsin..

ben büyük oglanın hesabına virmanlayacam 18 yaşına geldiğinde.
    Yüksek miktarda kar yazmaya başlamadan temettü vermesine sıcak bakmıyorum... Cük kadar temettü yerine, büyümeye yönelik yatırımları tercih ederim...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. Tobo ya filan bulaşmadan, bas git... Hadi bakalım...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 652/786 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •