Sayfa 655/787 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Allah mahçup etmedi çok şükür inşallah kalan yatırımcılarda bol bol kazanır . Görüşmek üzere benim hedefe geldi çıktım.. Allah a emanet olun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Sertol,
    Hayırlı olsun. Her şey gönlünüzce olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    36 kademe yukardan açılış. 25 dakikada 700.000 adetten fazla hacim. Bu işten anlayanlar yorum yapsın lütfen.
    yurtdışı görüşmeler iyi geçmiş anlaşılan.. yabancı girişi sanki.. grafikler de destekliyor..

https://www.yatirimkredi.com/bizim-yabanci-takas-orani

sabahtan gelen alım ordinoları yüzünden emir defterinde satanların alayını çizmişler belli ki .. bu yuzden fiyat yukardan açıldı..

bunun anlamı, bu seviyelerden alım için çok iştahlılar.. gideceği yol bunun çok ötesinde..

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Allah mahçup etmedi çok şükür inşallah kalan yatırımcılarda bol bol kazanır . Görüşmek üzere benim hedefe geldi çıktım.. Allah a emanet olun

Kazancınız daim olsun .. uzun zamandır burdayız ve bıze de yol arkadaslıgı ettiniz belirli bir süre.. eski ortağımızın kar etmesinden mutluluk duyarız syn sertol..

selametle..

Teşekkürler değerli arkadaşlar iyi dilekleriniz için ilk yazımı dün gibi hatırlıyorum fiyat 6 da bu yıl bizim yılı olacak inşallah yazmıştım bir ay gecikti olacak o kadar bende 8 lerden alabilmiştim... Hikayesi yeni başlıyor bilanço gelsin bakın tekrar aracı kurumlar raporlar verir al diye.. Bilanço ya bir yorum yaparım nasip olursa o güne kadar sağlıcakla kalın..
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Sayın Sertol,
    Hayırlı olsun. Her şey gönlünüzce olsun.
     Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Kazancınız daim olsun .. uzun zamandır burdayız ve bıze de yol arkadaslıgı ettiniz belirli bir süre.. eski ortağımızın kar etmesinden mutluluk duyarız syn sertol..

selametle..

5.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    36 kademe yukardan açılış. 25 dakikada 700.000 adetten fazla hacim. Bu işten anlayanlar yorum yapsın lütfen.
    Yine birilerinin eline verme işi olmasın. Eğer öyleyse kemerleri bağlıyorum. Geri 8.00 li fiyatlara gelir. Kabuslara devam ederiz.

6.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Yine birilerinin eline verme işi olmasın. Eğer öyleyse kemerleri bağlıyorum. Geri 8.00 li fiyatlara gelir. Kabuslara devam ederiz.
    yok hocam birilerinin eline verebileceklerinden cok daha fazla hacim bu .. alıcı baskın, satıcı değil..

kaldı ki ilgi olmayınca günde 5000 lotla günü tamamladıgını biliyoruz. burda baska mevzular var.. bist 30 165-167 K ya kadar yoluna devam edecek.. bu da %15 lik bir artışa işaret ediyor.

dolayısıyla bu noktada BIZIM çok ucuz kaldı.. muhtemelen bunu farketti makinalar.. 1 ayda %50 arttı hisse değeri.. hala dolar bazında inanılmaz ucuz.

eğer bilançoya dair de bilgileri varsa ki kesin var bu çakalların hareketin kalıcı olmasını bekliyorum ..

yükümü de eski zirvede bırakacağım umarım..

7.  Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Cibiliyetini sevdiğimin onun bunun çocukları. Sabah 15 dakikada ne yaptılar. Kapanışı ekside yapacaklar. Demiştim demek istemiyorum ama.........

8. Boşluk bırakmayı hiç sevmiyor namussuz... Gitti geldi açılıştaki gapı kapattı...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 655/787 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •