Sayfa 678/787 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. [QUOTE=kennym;4221349]fena topladılar hisseyi , 3,7 milyon lot işlem olmuş ,

Şimdi yarım günde 4 milyon. Nasıl yorumluyorsun?

2.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Oscar, ne yapıyoruz? Sesli düşünebilirsin. Ben geçenlerde aldığım 4 bini .60'a yazdım. Bakalım alacak mı. Kalanlar için ikilemdeyim.
    Neredeyse %100 kar bırakınca Gubrf 7.40 dan satmıştım. Ben sattıktan sonra 45 günde 20 lira oldu.. Netaş da % 60 kar varken, 17 den satmadım, bugün 9 lira oldu... Bizim i zaten biliyorsunuz....

Keli ilacı olsaydı... Meselesi...

Bir yanım sat, çöp fiyatlara gerileyen bir kaç şirkete kay derken... Açıkçası kararsızım dostum...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3. [QUOTE=kerrake;4224777]
     Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    fena topladılar hisseyi , 3,7 milyon lot işlem olmuş ,

Şimdi yarım günde 4 milyon. Nasıl yorumluyorsun?
    Düzeltiyorum: 13.00 itibariyle 4,3

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Neredeyse %100 kar bırakınca Gubrf 7.40 dan satmıştım. Ben sattıktan sonra 45 günde 20 lira oldu.. Netaş da % 60 kar varken, 17 den satmadım, bugün 9 lira oldu... Bizim i zaten biliyorsunuz....

Keli ilacı olsaydı... Meselesi...

Bir yanım sat, çöp fiyatlara gerileyen bir kaç şirkete kay derken... Açıkçası kararsızım dostum...
    Teşekkürler... Benzer duygular... Aklında hisse varsa mesaj atabilirsin.

5. 5 yıldır elimde olan bizim hisselerimin sonunuda bugün sattim TL zarara en azından bu kötü günlerde nakit sagladi. Gene de teşekkürler lanet olası hisse

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Migros -4'lere indi.

7. [QUOTE=kerrake;4224807]
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku

Düzeltiyorum: 13.00 itibariyle 4,3
    kişisel görüşüm ; dun ve bugun toplamda 8 milyon lotluk hacim ve ky arkadaşların satışlarını göz önüne alırsak , dehşet bir ralli bekliyorum .

Hedef halka arz sonrası tepe olan 21 TL ..

tamamen sallama , kesin tam tersi çıkar bana bakmayın siz

8. Tarihinde hacimin en yüksek olduğu haftada bile 9.164M işlem olmuş bir tahtada neredeyse tek günde yapacaklar... Manyak bir hacim oldu bugün de... Kartlar karılıp yeniden dağıtılıyor anlaşılan...

Bir de 2 hafta önce aşağıdaki belirttiğim detay var tabii..,

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Geçen hafta ve bugün bir kez daha teyit ettim.. Daha önceki düşüşlerde de böyle olmuştu... Ortalık da fol yok yumurta yokken hisse de sert düşüşler yaşanmıştı... Daha sonrasında 1 hafta içinde endeks paraşütsüz inmişti... Endeks negatife dönmeden bunlar satıyorlar önce.. Piyasa toparlanmadan önce de yerine koyuyorlar. Adamlar piyasaya göre 2-3 adım önce fiyatlama yapıyorlar...

Bir gün tamamını satsam bile Bist100 indikatörü niyetine kullanmak için 1000 lot numunelik tutacağım..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 678/787 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •