Sayfa 691/786 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Migros'un var sanırım. Diğerleri zaten her mahallede var nerdeyse. Onlar internetten yapılan alışverişi hazırlayıp mağazadan teslim ediyorlar galiba. Yani sepetinizi hazırlıyorsunuz, ödemenizi yapıyorsunuz, mağaza seçiyorsunuz, onlar siparişi hazırlıyorlar, siz mağazaya gidip teslim alıyorsunuz. Mağazaya giden birisi bu işlemi yapmaz bence. Tek avantajı, siparişi hazır vaziyette almanız.

İti an, çomağı hazırla! Hem de "bir saat sonra" diyor.

2. Hacim 7 milyon 273 bin. Kademe izleyen var mı? Topladı mı, dağıttı mı?

3.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Adanalı, hayırlı olsun. Bu hissenin sadık yatırımcısı seninle birlikte son buldu sanırım. İzleyemedim ama Grando'dan da ses seda yok. Bir miktar satacaktım sabah, geç kaldım!
    burdayimm sayin kerrake ne sattim ne aldim.mal gibi beklemeye devam 13 ten baka baka dusuedum buralara..satmadim 6 bitti 7.sene kiyamiyor insan zaten para pul olmus ne diyeyimm nasip...satipta ne alacagim ki bu ortamda perakende dedik sictik.bim 10 yillia bak birde buna bak...yildiz holding allahindan bul ne diyeyimm...

4. yabancı oranı Ocak ayında %20 iken dun itibariyle %13 e düşmüş .. yabancıların 3 te biri satmış ..

5.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    burdayimm sayin kerrake ne sattim ne aldim.mal gibi beklemeye devam 13 ten baka baka dusuedum buralara..satmadim 6 bitti 7.sene kiyamiyor insan zaten para pul olmus ne diyeyimm nasip...satipta ne alacagim ki bu ortamda perakende dedik sictik.bim 10 yillia bak birde buna bak...yildiz holding allahindan bul ne diyeyimm...
    7 yıl. Dile kolay. Allah sabır versin, başka ne diyebiliriz

6. Tahtanın belli bir sahibi yok gibi. Aracı kurumlar alıp satıyorlar sanırım.

7. Memlekette herkes gıda satıyor. Mahalle marketimiz online sipariş alıp eve teslim yapıyor.
    Şimdi sıkı durun!
    Yılların erkek giyim markasının sitesindeyken gözüme market bölümü çıktı. Kiğılı meğer kolonya, pirinç satmaya başlamış.
    İşin ilginç tarafı ise aynı ürünü Türkiye'nin en büyük toptancısı (!) Bizim'den daha uygun fiyata ve daha düşük kargo limiti fiyatıyla müşteriye sunması.
    Kıyamet yakındır.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Memlekette herkes gıda satıyor. Mahalle marketimiz online sipariş alıp eve teslim yapıyor.
    Şimdi sıkı durun!
    Yılların erkek giyim markasının sitesindeyken gözüme market bölümü çıktı. Kiğılı meğer kolonya, pirinç satmaya başlamış.
    İşin ilginç tarafı ise aynı ürünü Türkiye'nin en büyük toptancısı (!) Bizim'den daha uygun fiyata ve daha düşük kargo limiti fiyatıyla müşteriye sunması.
    Kıyamet yakındır.
    Iyi iste demekki Bizim millete gecirip kar marjini yukseltmenin hesabini yapiyor. Ilk ceyrek bakarsiniz 30-40 milyon kar aciklayiverirmis.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 691/786 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •