Sayfa 749/787 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. PASTA....
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. AMcaMın kaynakları kısıtlı sanırım... 14.20 AL 17.40 sat.... GENE AL GENE SAT..
    DÖN DOLAŞ AYNI YER...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Seçin sitesindeki logo güzel. Sıcak, olumlu, gülücük gibi. Pozitif bi adım. 5 şubatta 1265 olarak güncellenen sayı 3 gun kadar önce 1264 olmuş. Yani 5 şubattan 3 gün öncesinden kadar 1 market kapanmış. Vay anasını sayın seyirciler.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Genellikle şok dan alışveriş yapıyorum, arada Bizim toptan dan. Devamlı alışveriş yaptığım şok un yanında seç açılmış, ama ben o zamanlar bilmiyorum Bizim ile iş yaptığını ve girmiyordum.. dün ilk defa içeri girdim..adama sordum bu mağaza bizim toptan nın miş öyle mi dedim .. verdiği cevap yüzde 80 i bizim toptan dan tedarik ediliyor dedi..tabelaya baktım tabelada marketin kendi tabelası biraz silik tarzda yazılmış ama punto aynı büyüklükte..
    Altında seç market tabelası göz alıcı renkli bir tabela ..
    Şunu düşündüm evet seç market bir market zinciri lakin sanki bir yapılanma var..
    İstatistiksel takip altında bu zincir
    İlçemizin iş yapan mini zincir marketleri seç tabelası asmaya başladı..
    Böylece kurulum maliyeti sıfır bir market
    Evet raf kirası, girdisi çıktısı, kâr ile zararı o üstteki tabelanın
    Bizim toptan da halihazırdaki marketler ile yapmış anlaşmayı adı üzerinde toptan satış üzerinden yapıyor az da olsa Kâr i
    Ama gerçekten akıllıca..
    1200 seç var mış bu gidişle 1200 u cok aşar
    Ama ben tarım kredi kooperatifleri nin ürünlerini de şok market gibi katmasini öneriyorum.
    Birde bizim marketin satış rakanlarindan pahalı bir satış yaparlarsa bu iş çok tutmaz..ha bizim market kadar uygun olmayabilir lakin uygun olmali ki bu iş olsun..yoksa kimse seç mez

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Genellikle şok dan alışveriş yapıyorum, arada Bizim toptan dan. Devamlı alışveriş yaptığım şok un yanında seç açılmış, ama ben o zamanlar bilmiyorum Bizim ile iş yaptığını ve girmiyordum.. dün ilk defa içeri girdim..adama sordum bu mağaza bizim toptan nın miş öyle mi dedim .. verdiği cevap yüzde 80 i bizim toptan dan tedarik ediliyor dedi..tabelaya baktım tabelada marketin kendi tabelası biraz silik tarzda yazılmış ama punto aynı büyüklükte..
    Altında seç market tabelası göz alıcı renkli bir tabela ..
    Şunu düşündüm evet seç market bir market zinciri lakin sanki bir yapılanma var..
    İstatistiksel takip altında bu zincir
    İlçemizin iş yapan mini zincir marketleri seç tabelası asmaya başladı..
    Böylece kurulum maliyeti sıfır bir market
    Evet raf kirası, girdisi çıktısı, kâr ile zararı o üstteki tabelanın
    Bizim toptan da halihazırdaki marketler ile yapmış anlaşmayı adı üzerinde toptan satış üzerinden yapıyor az da olsa Kâr i
    Ama gerçekten akıllıca..
    1200 seç var mış bu gidişle 1200 u cok aşar
    Ama ben tarım kredi kooperatifleri nin ürünlerini de şok market gibi katmasini öneriyorum.
    Birde bizim marketin satış rakanlarindan pahalı bir satış yaparlarsa bu iş çok tutmaz..ha bizim market kadar uygun olmayabilir lakin uygun olmali ki bu iş olsun..yoksa kimse seç mez

"Ilçemizin iş yapan mini zincir marketleri seç tabelası asmaya başladı.." demişsiniz. Bunu biraz acarmisiniz?
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    "Ilçemizin iş yapan mini zincir marketleri seç tabelası asmaya başladı.." demişsiniz. Bunu biraz acarmisiniz?
    Öncelikle bizim toptan çok güzel bir faaliyet raporu sunmuş .. detaylı , şekilli, faydalı..
    Model orada çok net açık..
    Ben okuduktan sonra seç markete girdim
    Marketin sahibine sordum , seç market bizim toptaninmis öylemi dedim..
    O da bana evet dedi ve devamindaki sozu ilk kelimesini onaylamadi..
    Dedi ki, evet marketimizin yüzde 80 urunu bizim toptadan dedi.
    Ve çıkarken cift tabela gördüm.. üstte o marketin eski adı yazılı idi ama dikkat çekici değil..
    Esas tabela seç marketin ve oldukça belirgin
    Ben o mini market zincirini daha onceden bilmesem dikkatimi cekmezdi.
    Olay şöyleki etrafımızdaki marketler ile bir tür Française sistemi mi dersiniz tedarikçisi sistemimi dersiniz bilmiyorum.. ama güzel bir yaklaşım.. bizim toptan seç market tabelasını asıyor, tedarikçisi benim diyor..garanti satış.. işletmeci girişimci bir market sahibi...

7. HAFTALIK/ $ BAZLI..

8. Murat Ülkerin şirketlerinden KY kazndırdığı bir hisse söyleyin.
    "PARA KONUŞUNCA,DOĞRULUK SUSAR."

Sayfa 749/787 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •