Sayfa 736/787 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ortak, gecikmeli de olsa bir haraket yapacak mıyız? Ben yatay süreci uzadıkça doğrusu umutlanıyorum.
    Dostum, bence geç bile kaldı...

BizimToptan öyledir böyledir.. Çok cazip finansallara sahip değildir ama son zamanlarda %300 %500 prim yapan hisselerden artısı vardır eksiği yoktur...

Herşey bir yana, değer artışını bırak... enflasyonist bir piyasada kendi değerini bile koruyamamış...

Er geç su akar yolunu bulur...

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Sn oscar bir ay önce Seç market AŞ kuruldu(%90 Bizim Toptan %10 Yıldız Holding)
    Merak ettiğim 2014 yılında Bizim Toptan ,Şok Marketler 'in iş ortağı olarak faliyet gösteren 196 franchise mağazasının sözleşmesini tüm hakları ile birlikte 30 milyon tl ye satın aldı (usd 2.09 tl)
    Bugün Seç marketler ismini alan iş modeli 935 mağazaya ulaşmış.
    İş modeli dediğimiz bu sistem sözleşme ve haklar ile bizim toptan için bir değer oluşturmuşmudur?(Şu anki bilançoda bu değeri ölçen kalem hangisidir ve güncelmidir?)
    yeni kurulan Seç Marketler A.Ş ye bu haklar devir yapılabilir aynı sermaye olarak konabilirmi ?böyle bir durumda yeniden degerleme ortaya çıkarmı? şuan lisans sözleşme ve haklar bizim toptanda ise yeni kurulan şirket bu hakları almadan faliyet gösterebilirmi vs..... kafamda çok sorular.bunları toparladıgım bir mail ile şirket ilgili birimlerine sormayı düşünüyorum hakkında yorumu olan varsa sevinirim.saygılar
    guzel konu, satış harici hiç dile getirmediler bu mevzuyu. kaldı kı bu hakların alımı ıcın o zamana gore %10 sok hissesini devretti BIZIM toptan, halka arz fıyatına gore degerıne bakın ! ama devır fıyatı 28-30 mılyon du galıba .. halka arzda 600 milyon uzerı tutuyor.

cevap vereceklerını zannetmıyorum .

3. takip ediyorum arkadaslar 1000 lotum var hala ����...butun gidalar hareketlendi bunda yine cacik yok.namussuz kagit...selamlar herkese

4. Tek gitmeyen gıda, üstelik en büyüklerinden sıra bunda gibi

5. yukarı yapıp yapıp geri aşağı yapıyor.

6. aslında desteği, düşeni, piyasa değeri, emsallerine göre değeri şusu busu vs.... hepsi çıkmak için uygun ama adamlar 3 aydır aynı şeyi yapıyor. 2010 halk arz değerinden aşağıda. düşünün yani. diyecek bir şey yok. sattım çıktım. 20 ye gitse de umurumda değil. çünkü tadı yok. spek kendi çalsın kendi oynasın

7. derdimi anlatabildim mi? trilyon da kazandırsa tad yok. kazandırdığı da yok da gerçi....

8. Bilanco ayın 27. de gönderilecek kap a...
    Son düzenleme : ROMEO; 23-10-2020 saat: 15:45.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlerime dayanmaktadır.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...

Sayfa 736/787 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •