Special Days Image
Sayfa 715/787 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    arkadaslar nacizana tavsiyem ortalama dusurmek icin alin yapmayin aldikca duser bu meret...ben bu sefer farkli olur dedim ama yine olmadi nasip iste insan basireti baglaniyor.memlekette tek bir mac oynanmiyor.spor hisseleri tavan gidiyor.gelde yatirim yap memleketimm benimm...Ytd
    grando hocam takip ettiğim kadarıyla çok KY yakalamışlar, istisnasız hepsi de 14,79 dan giriş ve düştükçe maliyet düşürecegiz diye alım yapmışlar.. adamlar her kademeden satıyorlar gelene geçene.

allah göstermesin ama durum gözlemlediğim kadarıyla pek iç açıcı değil.. umarız büyük trend başlatmanın ön adımıdır diyecegim ama inan hiç öyle görünmüyor..

gene kancayı taktılar gibi millete.. allah sabır versin..

2. dogrudur hocamm,bir de hisseyi pzarlayanlar cikmis tatlici matlici yazmislar.zor toplanir artik walla bende satmadim 7 yil olunca hah dedim gidiyoruz artikkk.yine patladik saglik olsun napalim.belki bir firsat verir.durmadan dustu manussuz yine.

3.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    dogrudur hocamm,bir de hisseyi pzarlayanlar cikmis tatlici matlici yazmislar.zor toplanir artik walla bende satmadim 7 yil olunca hah dedim gidiyoruz artikkk.yine patladik saglik olsun napalim.belki bir firsat verir.durmadan dustu manussuz yine.
    evet birsürü isimden bahsediyorlar, galiba artık KY bazı hisse pazarlamacılarının peşinde koşar oldu .. twitter filan her yer usta kaynıyor operasyonu çekenler de muhtemelen bu kişilerle irtibatlıllar,, aynı anda bu kadar kişinin 3 tavan yemiş hisseyi tepede alması normal degil..

4. ayni kansizlikta devam...mulker bu kadar da yapilmaz gunahtir...vicdanin kurusun...

5. Arkadaşlar ben 12 30 da en sonunda geçenlerde çıktım.nacizane bir kaç cümle kuracağım şimdiden hepinize bol kazançlar dilerim.
    Değerli arkadaşlarım geçen hafta 1.2 milyon lot alınmıştı. Ve bu lot alındıktan sonra yabancı oranı 19 a yükselmişti.yabancı aldığını düşünerek hergün ha döner ha yükselir ha bilanço derken baya elimize verdiler.bugunde düşüş sürdü lakin artık daha hacımsız dususler olmakla beraber bıyıklının lotu bıtmeden yukselecegını hıc zannetmıyorum.bu nedenle dikkatli olmakda fayda var arkadaslar aslında grafık ne guzel çanaga falan gıdıyor dıyorduk.kısacası arkadaslarım bu tahtada yabancı takasına şu soralar çok guvenmeyın derim.bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    ayni kansizlikta devam...mulker bu kadar da yapilmaz gunahtir...vicdanin kurusun...
    ramazan ramazan daha çok günah kazanayım diye ugrasıyor resmen bu adam.. ky düşmanı ..

7. kennymm bu akbank 1 milyon lot alip koydu koseye bunun icin yorumun nedir...tesekkurler

8.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    kennymm bu akbank 1 milyon lot alip koydu koseye bunun icin yorumun nedir...tesekkurler
    o akbank Mulkerin kendisi degilse hiçbişey bilmiyorum ben .. tepeden 7 milyon hisse satmak için dışardan 1 milyon hisse aldı işte ..

Sayfa 715/787 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •