Sayfa 720/787 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Para girişi önemlidir...Ama kimin aldığı daha önemli...
    İnfo gibi 3 birim kar etme derdine düşmüş çakallar alıyorsa yüklü mal haliyle bundan kimse almaz..Yukarı boş kademelere iteklemeye çalışıyor ki zararına verip çıkacak hepsini

2. yabancı oranı da fake çıktı , oran yeniden düşüşte %16 ya kadar gerilemiş.. dedik bu bıyıklı yabancıdır diye..

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Para girişi önemlidir...Ama kimin aldığı daha önemli...
    İnfo gibi 3 birim kar etme derdine düşmüş çakallar alıyorsa yüklü mal haliyle bundan kimse almaz..Yukarı boş kademelere iteklemeye çalışıyor ki zararına verip çıkacak hepsini

info zararına satıp çıktı..ha acayip küfür edilecek bir tip çıktı...satıyorsun alıyor çıkarmaya çalışıyor..alıyorsun inadına düşürüyor..13den mal aldım.12,90a kadar 80bin tane sattı 2-3 dk da..aq beceriksizi madem alıyorsun bırak çıksın..3-5 alıcı görünce hemen basıyor..satınca aynı adamlar aman düşmesin diye alış yazıyor..400bine kadar dün mal aldı.para var beyin yok..şu piyasa okadar çok doluki bu paralı beynsizlerden.
    info yerini meriye ve yatfinansa bıraktı..bakalım onlar ne yapcak..merinin göstere göstere mal almak istemesini kullanamadı beynsiz..50bin satış yazdı..1 kademe altına 25bin alış yazdı..meri satışını aldı..demekki meri almak istiyor..dünde.bugünde..ne diye saçma sapan işlem yapıyorsun..hiçbişey yapmasa yine çıkardı hisse.zarar etmek istiyor olabilirsin.senin yüzünden büssürü insan ediyor salatalık kafalı..

en önemlisi dogru zaman.

elinde 300bin mal varken..hisse çıksın diye uğraşanlar varken..yaptığı şu işlemleri zırdeli yapmaz..anormal beynszler bunlar yaw..

en önemlisi dogru zaman.

5.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    info zararına satıp çıktı..ha acayip küfür edilecek bir tip çıktı...satıyorsun alıyor çıkarmaya çalışıyor..alıyorsun inadına düşürüyor..13den mal aldım.12,90a kadar 80bin tane sattı 2-3 dk da..aq beceriksizi madem alıyorsun bırak çıksın..3-5 alıcı görünce hemen basıyor..satınca aynı adamlar aman düşmesin diye alış yazıyor..400bine kadar dün mal aldı.para var beyin yok..şu piyasa okadar çok doluki bu paralı beynsizlerden.
    info yerini meriye ve yatfinansa bıraktı..bakalım onlar ne yapcak..merinin göstere göstere mal almak istemesini kullanamadı beynsiz..50bin satış yazdı..1 kademe altına 25bin alış yazdı..meri satışını aldı..demekki meri almak istiyor..dünde.bugünde..ne diye saçma sapan işlem yapıyorsun..hiçbişey yapmasa yine çıkardı hisse.zarar etmek istiyor olabilirsin.senin yüzünden büssürü insan ediyor salatalık kafalı..

Dün aldı 350 bin lot ekranıma geldi %3 artı olunca...
    Hemen 13'den aldım...1 dakika sonra 13,12 oldu şansıma..Neyse yine hızlıca 13,19 oldu 13,2'de set var dedim 13,19 yazayım..13,19 satışa geldi sanırım beni gördü ışık hızıyla 13,1 oldu..Dur dedim bir tur daha yapar aynı hızla 13 oldu..Gülerek seyrediyorum tabi sonra bir de 12,94 yapmaz mı dedim bu çakal ne geçirsem kar misali hepsini 12,9 üstü boca edecek yukarı dönünce maliyete verdim çıktım..Sonra 12,89 bir daha aldım 12,84 yaptı..
    Daha komiği satıştaki tüm lotlar kendinin onları silip yukarı 3-4 kademe serbest yapmaya başladı
    Borsadan biraz anlayan tahta okuyabilen biri zaten niyetini anlar..Bunu da 12,92 verdim daha da girmedim..
    Eğer burayı okuyorsa bu İnfo'daki andaval ona bir çift sözüm var; Borsa ile uzaktan yakından alakası yok, her girdiği yerde zarar eder nacizane tavsiyem böyle ufak operasyonlara kalkışmasın.
    Sen mal mı vericen getirirsin tavana 10 birim yakın kademeye gücün varsa eğer, tavan olacak ertesi gün yukarıdan açar satarım diyen kekliklere vereceksin..Kural da bu düzen de bu..
    Dün dediğim gibi zararına verip çıkacaktı sen koyduğun için gördüm..Yoksa daha hayatta bakmam kaç lira olmuş diye.

6. Bu sefer 15 ziyareti gözüküyor.

7. Güzel tavan yaptırdılar.. bakalım yıllardır bekledigimiz trend basladı mı yoksa

8.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    Güzel tavan yaptırdılar.. bakalım yıllardır bekledigimiz trend basladı mı yoksa
    Girdin mi hocam tekrardan? Ikinci tavan olacak neredeyse ve hic yorum yok. Baska hissede olsa sayfalar dolusu yazilirdi. Demekki ciddi manada KY temizlemisler kagitta.

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

Sayfa 720/787 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •