Sayfa 734/786 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Selamlar dostum,

En son yükselişte maliyetime denk gelen malları elden çıkarmıştım.. Elimde kalan %60 ın maliyeti sıfır. Diğer tarafta, genel portföyümün %10-15 civarında bir ağırlığını teşkil ediyor.. Bu sebeplerden dolayı fazla dert etmiyorum artık...

Kısa vadede 20 tl seviyelerini tekrar göreceğini düşünüyorum.. Tabii önemli olan, TL bazlı tarihi zirvesini bu sefer kıracak mı.. tekrar mı satış yiyecek..

19 günlük bir aradan sonra ilk mesajımı buraya göndermem de... Entresan oldu
    Sevindim sayın Oscar. Başlangıçta maliyetlerimiz aynıydı sizinle. Bende 22'lerde 2000 lot kalmıştı. Sonradan 16, 15, 13"lerden aldım parça parça. En az 3. çeyek sonuçlarına kadar tutacağım. Bu arada 5 Ekim'de temettü çerezini de alırız. Hayırlısı diyelim.

2. Ulker hissesi degil mi kaybetmek %100 garanti ..Kerevitas ta zamaninda az milleti soymadi bu patron..simdi de bizim de soyuyor gelene gidene mal dagitiyor carraforsa 6 dan kac liraya cikti bu haftalardir yukselemiyor pecete çop hisse bana gore ulkerin tum hisseeleri gibi .Al sat tut tavsiyesi degildir

3. Alis kademelerine 15_20 k lotlar yazip baska alici gelirse aninda silip ele veriyor dolandirici soyguncular

4. Sabah 16.03 gordu ondan sonra soyguncular robotu calistirdi 16 ve 116 lik alislar geldikce hisse dustu .Gidalar cikiyor bu dusuyor marketler cikiyor bu yine dusuyor soyguncu dolanciricilar.

5. Yine gel gele baslamis 16 ustune cikmaz ciksa bile en fazla 16.20 haftlardir ayni vereceginiz temettununde hisseninde ..Duzenbaz soygunucular ..Zarar eden sirketler bile kaca katladi ulker degil mi iste kime ne kazandirmis yillardir k.yatirimiciyi soyuyorlar tum hisselerinde .

6. Gel gel yapip milleti keklemeye devam bir hisse nasil olurda 3 haftadir 16 ustune gidipte orada kalamaz yukari gifecek gibi yapip ele vermece tam 3 haftadir ayni terane

7. 2 yil once kerevitasta %2700 bedelsiz veriem dediler atlayanlara 128 den mali cakip 63 tl den bolduler ...simdide verecekleri cop degeirinde temettu icin milleti soymaya calisiyorlar su hissedeki hareketlere bak gel gel devamli 10_20 k alisa yaz k.yatirimc alis yazinca hemen sil eline ver

8. Gidalar marketler tavan tavan gidiyor bu yukselmiyor borsa yukseliyor yukselmiyor 3 haftadir fiyata baski yapan seref yoksunu Allah tan bul fakir fukaranin parasi zehir zikkim olsun .

Sayfa 734/786 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •