Sayfa 607/786 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. masturbasyon yapiyor resmen aq...

2.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    2011 yılında 12 dolar olan hissemiz 2019 yılında 1.2 dolar.... Yani 2011 yılında 100.000 dolar yatıran bir yatırımcının şu an 10.000 doları var.... şaka gibi....
    ECHENEIS, Pegi'yi uçurdun sıra BİZİM'de herhalde. Mal var mı, almayı mı düşünüyorsun?

3. Bizim

Ooooo Emmioğlu, hoşgeldin... Var takibi...

Bilirsin her kagidin bir ederi vardır. Bizim'de 11 dolardan halka arz oldu, pegasus 10 dolar... Pgsus 8.3 dolara çıktı, bu halen 1.22 dolar.

Faaliyet raporunu detaylı inceledim, şirket toptan mağazalar açmak yerine, karlı kanallara yönelmiş ve seç market sayısını artırmayı hedefleyerek çok iyi bir karar vermiş. 31 Mart itibari ile 606 Seç market sayısına ulaşmışlar. Ben Seç market sayısının ileri ki yıllarda 2000'i geçeceğini düşünüyorum.

Son 2-3 senedir de malların çoğu toplanmış. Hisselerin çoğu ünlü, citi, emeklilik fonları ve deutsche'de...

Sözlerimi şöyle bitiriyorum :

Spek amca spek amca (Ne var)
    Hissen var mı (Var var)
    Paran var mı (Var var)
    Hırsın var mı (Var var)
    Ne duruyorsun (Ne yapayım)
    Roket yapsana Roket yapsana
    Show yapsana vay vay show yapsana

Arabay var mı (Var var)
    Benziniy var mı (Var var)
    Yolcular var mı (Var var)
    Gaza bassana gaz bassana
    Gaza bassana vay vay gaza bassana

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz.

Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    ECHENEIS, Pegi'yi uçurdun sıra BİZİM'de herhalde. Mal var mı, almayı mı düşünüyorsun?

4. olmus essek gibi resmen,temettuleri bile vermediler aq...hic mi beklentisi kalmadi bunlarin...

5.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    olmus essek gibi resmen,temettuleri bile vermediler aq...hic mi beklentisi kalmadi bunlarin...
    eşeğin nasıl öldüğü önemli grando arkadaşım.
    yükü fazla verip öldürdüyseler yazıkkk
    ama bunlar eşeği mokoko yapmışlar;)
    suyunu çıkarmışlar vesselam.
    yani yatacak yeri yok bunların.

6.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Ooooo Emmioğlu, hoşgeldin... Var takibi...

Bilirsin her kagidin bir ederi vardır. Bizim'de 11 dolardan halka arz oldu, pegasus 10 dolar... Pgsus 8.3 dolara çıktı, bu halen 1.22 dolar.

Faaliyet raporunu detaylı inceledim, şirket toptan mağazalar açmak yerine, karlı kanallara yönelmiş ve seç market sayısını artırmayı hedefleyerek çok iyi bir karar vermiş. 31 Mart itibari ile 606 Seç market sayısına ulaşmışlar. Ben Seç market sayısının ileri ki yıllarda 2000'i geçeceğini düşünüyorum.

Son 2-3 senedir de malların çoğu toplanmış. Hisselerin çoğu ünlü, citi, emeklilik fonları ve deutsche'de...

Sözlerimi şöyle bitiriyorum :

Hissen var mı (Var var)
    Paran var mı (Var var)
    Hırsın var mı (Var var)
    Roket yapsana Roket yapsana
    Show yapsana vay vay show yapsana

Arabay var mı (Var var)
    Benziniy var mı (Var var)
    Yolcular var mı (Var var)
    Gaza bassana gaz bassana
    Gaza bassana vay vay gaza bassana

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz.

asdfasdfa 5 yıldır aglatıyor bizi , şimdi neşeli enerjiksin inşallah seni de hayattan sogutmaz..

raporlar rakamlar filan incelendiğinde acayip bir mantıksızlık var ama gerçeğe yansımıyor bunlar. bu adamlar karıncayı opuyor belini incitmiyor.. firma beleş dağıtım kanalı gibi kullanılıyor..

esas kar pasifik ve akgıdaya aktarılıyor , bunlardan biri adını değiştirdi yakın zamanda son bilançoda vardı.. unuttum şimdi adını..

bu iki firmada yıldız holdingin halka arz olmayan firmaları , tüm kar bu firmalara akıyor.. her yıl gostermelik ufak bir kar veya zarar açıklıyorlar..

2010 ciro 1,4 milyar tl kar 40 milyon
    2018 ciro 3,8 milyar tl kar 20 milyon ..

7. emeklilik fonlari da bikti satmaya basladikar...

8. Bizim

Pgsus'ta da milletin anasını ağlatmışlardı, ne oldu

Borsada hisse seçerken en dikkat ettiğim husus, finansalları kuvvetli, beklentisi olan, temettü ve bedelsiz potensiyelli ve en önemlisi yıllarca yatırımcıları bezdirmiş, hisselerin çoğu toplanmış hisseleri seçerim.

2001-2008 krizleri dışında pek para kaybetmedim bu piyasada.

Şirketimiz yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi alıyor musunuz, temettü konusunu soruyor musun ? temettü kararı alındı, yıl sonuna kadar verilecek. Lakin yatırımcılar olarak mağdur olduğumuzu, temettülerimizi en kısa zamanda talep ettiğimizi belirtiyor musunuz. Genel kurula katılıp, dolar bazında 10 da 1 fiyata niye gerilediğimizi sordunuz mu ?

2017 Hazirana kadar şirketimiz hisse geri alımı ile % 2.9 hisseyi geri aldı, fiyat istikrarı için yeniden başlamalarını talep ediyor musunuz.

Piyasada likidite çok düşük, bu sorunu gidermek için bedelsiz talebinde bulundunuz mu

[QUOTE=kennym;3592165]asdfasdfa 5 yıldır aglatıyor bizi , şimdi neşeli enerjiksin inşallah seni de hayattan sogutmaz..

Sayfa 607/786 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •