Sayfa 619/787 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

Seans sonu gelen satış Citi den geldi.Şirketin yatırımcıları yıllardan beri , uzun vade yabancılar ,küçük yerli yatırımcılar ve fonlar görünmekte.Ne fonlar ne de bu yabancı bu hisse de yukarı yönlü bir fiyat hareketi yapmadı ve yapmayacak gibi....Ancak yeni bir yatırımcı ile bu sağlanacak düşüncem var.Bunun olması için de bir hikaye gerekir.En yakın hikaye ise pozitife dönen bilançolar.Bu bilançolar son dönemde gelmeye başladı.Aslında parekende sektörüne göre cazip çarpanlarda işlem görmekte.Sonrasında gelecek büyüme ve yeni hikayelere gebe olduğu kanatinide taşıyorum.Fiyatlamalar da bunu teyit etmeye başladı.Teyit, fiyatın 9 TL üzerine atması ile ivmeleneceğini grafiği anlatıyor.9 aylık bilanço öncesi pozitif fiyatlamalar başlaması bana artık kaçınılmaz geliyor.Bu hissede patrondan tutun yerli yabancı tüm yatırımcısı sıkıldı ama sabrın sonu geldi ve yeni yatırımcıları ile hareketlenme başlayacak gibi....Bugün ki satıcı alıcı buluşmasını da sinyal olarak değerlendiriyorum.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece şahsıma ait yorumdur.

2. Tek kalemde 650 000 lot satış ile 10 gün taban olup 1 liraya düşmesi gerekirdi. Daha önce 10.000 lot tek kalemde satış ile yüzde 4 düştüğünü çok gördük.
    Sayın Emos ne yorum yapıyorsun dünkü kapanış işlemine. Kim neden bu kadar alışı yazar acaba.
    İzlemeye devam...... To be continued....

3.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    koca gun gecti toplamda 70.000 adet oslem oldu.kapanista hangi manyak ne yaptiysa 640.000 adet 8.18 de alis gozukuyor.bunun mantigini yorumlayabilecek bir ustad var mi sayin ortaklar...herkese iyi haftasonlari.
    Sayın Grando,
    Tersten bakalım: Biri, bir diğerinin o kadar lotu alacağını biliyor. Yani alan aldıysa biri de sattı. Durağanlıktan iyidir. Kıvransın bir süre daha bakalım. Aklıma şu geldi: Alan ve satan birbirlerini biliyor. Haftaya gaza basacak belki, biraz geriden toplamaya başlamak mantıklı. Gerçi bütün mantıklı düşünceler iflas etti ama...

4.  Alıntı Originally Posted by Tahtakale Yazıyı Oku
    Bugün ki satıcı alıcı buluşmasını da sinyal olarak değerlendiriyorum.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece şahsıma ait yorumdur.
    Katılıyorum. (Yanılıyorsak hâlimiz kötü demektir.)

Sayın karrake diyelim ki yanıldık,Bizim de bilançoya göre bakıldığında PD/DD 4 yani defterdeğerinin 4 katında işlem görmekte.Sektöre bakalım Bim 9 ,Mgros 14,Sokm 46 işlem görmekte.Yani eşek sektöre göre de ölmüş.Ölmüş eşekten korkmamak lazım.En fazla beklemeye devam.Ama oyun bitti ve sektörün dip fiyatına erişmesi için bile 17 TL ye ulaşması lazım....Neden olmasın ki......

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Emos
    Senin yorumun nedir.
    İstus
    tan ses çıkmıyor. Oda yeter artık deyip ayrıldı mı aramızdan.
    Kennym
    den ses yok. Hissenin müdavimleri nerede.

7. cacık olmaz bu hisseden ..

asdfasdf ben torunlara vasiyet yazdım bunun için ..

8. terkedilmis hisse ....

Sayfa 619/787 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •