Sayfa 718/787 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768 ... SonSon
Arama sonucu : 6289 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Balonların gururu , iğnelerle karşılaşınca ya kadardir.Gozunuz aydın
    Bizim 12.95
    7 Mayıs 2020

2. foruma yeni hissedarlar geliyor gelin gelin yer çok

3. Bu sefer ışık gördük
    Çalı arkasindam çıktık.
    Doğru diyorsun foruma yeni ama hisseye cok çok eski...
    İçimizden geldi bizim için de ayıp olmasın bir şeyler karalayalim
    Sağlıcakla kennym

4.  Alıntı Originally Posted by Vefa Yazıyı Oku
    Sonuçta gıda firması...
    Herkes kepenk kapatmışken ful çalışan bir sektör.
    Kağıdı fazla tanımıyorum ama anlattığınız gibi fırsatçı sahipleri varsa;
    bilanço bahanesiyle baskı uyguluyorlardır. Fazla düşeceğini de zannetmiyorum.
    Düşerse de süper bir alım fırsatı olur.
    Asıl kar gelecek üç aylıkta olacaktır diye düşünüyorum.
    Hesapları ona göre yapmak gerekir.
    Herkese bol kazançlar.

https://tr.tradingview.com/chart/BIZIM/H9xFP43R/
    herkese bol kazançlar.
    Hiçbir paylaşımım, yazım ve yorumum yatırım tavsiyesi değildir.

5. hoşgeldiniz, bol bol yazın , o kadar azaldık ki okey oynayacak 4 luyu bıle toplayamıyoz ..

6. city alis mi var paylasabilir misiniz...

7. bunun olayi nedir kennymm daha fazla mi mal cakmaya calisiyor...8 gun dusermi simdi amk..

8.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    bunun olayi nedir kennymm daha fazla mi mal cakmaya calisiyor...8 gun dusermi simdi amk..

bu gibi hareketler 2 sebeple olur ,

1 - ya gerçekten ciddi bir trend baslayacaksa alıcı ve satıcılar ciddi oranda kararsız olurlar, taraflardan birinin kurşunu bitene kadar birbirlerine üstünlük kurmaya çalışırlar.. Eğer hareketi tetikleyen grup yeterli sermayesi varsa yüklü şekilde tüm satışları karşılar, hatta karşılayamıyor gibi yapıp karşı tarafın atağa geçip satışlarını konsolide eder yeniden temizler ve sonrasında yoluna devam eder .. trendi nerde bitirecekse o bolgeye çıkar ve yataya sarar .. ancak bu noktada yukarda ciddi alıcı bulması gerekir.

2- mevcut fırsatı kullanarak fiyatı yukarı çekip malı yedire yedire bırakma.. malı yedirdikçe yakaladıklarını bırakmamak için arada bir yemlemesi gerekir, umut vermeli ki hem mevcutları korusun hem yenileri avlasın..

birileri mevcut konjokturu kullanarak mal çakıyor gibi geldi bana..

alımları yıl başında başladı .. bir kez 13 tl ye kadar gittiler, yabancıların satışıyla 6 tl ye kadar indi, tekrar yukserı toplayarak 14.79 a geldiler 3 tavanla.. benim tahminim 3 tavan olma nedeni kendilerinden baska binmesin diyeydi..

ordan itibaren dağıtıma başladılar.. insanların maliyet düşüreceklerini bildikleri için pompa gibi basıyolar gelene geçene veriyolar .. tekrar yukarı surup yine basıyolar , yakalanan kaçamıyor ..

yani finansallara bakınca 25 kuruş temettü ile sanki çok da gidebileceği bir ortam yok, şirket yönetimi zaten bu firmadan kendilerinin harici faydalanmasına imkan vermiyor. bilemedim ..

mülkerin kendi bile olabilir basan taraf.. bekleyelim görelim.. belki gercekten yıllıklarda yeni bir trend başlatır.

Sayfa 718/787 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •