Sayfa 719/787 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    bu gibi hareketler 2 sebeple olur ,

1 - ya gerçekten ciddi bir trend baslayacaksa alıcı ve satıcılar ciddi oranda kararsız olurlar, taraflardan birinin kurşunu bitene kadar birbirlerine üstünlük kurmaya çalışırlar.. Eğer hareketi tetikleyen grup yeterli sermayesi varsa yüklü şekilde tüm satışları karşılar, hatta karşılayamıyor gibi yapıp karşı tarafın atağa geçip satışlarını konsolide eder yeniden temizler ve sonrasında yoluna devam eder .. trendi nerde bitirecekse o bolgeye çıkar ve yataya sarar .. ancak bu noktada yukarda ciddi alıcı bulması gerekir.

2- mevcut fırsatı kullanarak fiyatı yukarı çekip malı yedire yedire bırakma.. malı yedirdikçe yakaladıklarını bırakmamak için arada bir yemlemesi gerekir, umut vermeli ki hem mevcutları korusun hem yenileri avlasın..

birileri mevcut konjokturu kullanarak mal çakıyor gibi geldi bana..

alımları yıl başında başladı .. bir kez 13 tl ye kadar gittiler, yabancıların satışıyla 6 tl ye kadar indi, tekrar yukserı toplayarak 14.79 a geldiler 3 tavanla.. benim tahminim 3 tavan olma nedeni kendilerinden baska binmesin diyeydi..

ordan itibaren dağıtıma başladılar.. insanların maliyet düşüreceklerini bildikleri için pompa gibi basıyolar gelene geçene veriyolar .. tekrar yukarı surup yine basıyolar , yakalanan kaçamıyor ..

yani finansallara bakınca 25 kuruş temettü ile sanki çok da gidebileceği bir ortam yok, şirket yönetimi zaten bu firmadan kendilerinin harici faydalanmasına imkan vermiyor. bilemedim ..

mülkerin kendi bile olabilir basan taraf.. bekleyelim görelim.. belki gercekten yıllıklarda yeni bir trend başlatır.
    tesekkurler kenymmm

3. yabancı çıktır olup çıkmış .. yatırım fonları da tum malı bosaltmıs.. malın hepsini yerli sırtlamış ..

hadi hayırlısı.. iyi mi kötümü görecez bakalım ..

4. Seans içinde bu kadar al-sata imkan veren hisse görmedim yahu, asansör gibi mübarek Neredeyse her kademeden işlem gördü, imkan verenlerden Allah razı olsun ...

5. 14,79 dan satip kurtulan arkadaslarimi tebrik ediyorum...gelene gecene cakiyorlar.Allah sonumuzu hayir etsin.tirsmaya basldim.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Seans içinde bu kadar al-sata imkan veren hisse görmedim yahu, asansör gibi mübarek Neredeyse her kademeden işlem gördü, imkan verenlerden Allah razı olsun ...
    Uluun'un %20'si bile olamaz gün içi al-satta

7.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    14,79 dan satip kurtulan arkadaslarimi tebrik ediyorum...gelene gecene cakiyorlar.Allah sonumuzu hayir etsin.tirsmaya basldim.ytd
    abi belli de olmaz, bu kadar hacim normal degil yıllardır beklediğimiz o ulu trend olabilir , hayırlısı umarım olur da kazanırsınız , cok yordu bu hisse bizi ..

8. O çok riskli

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Uluun'un %20'si bile olamaz gün içi al-satta

Sayfa 719/787 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •