Sayfa 725/787 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775 ... SonSon
Arama sonucu : 6290 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. yoksa direnc destek filan beklemeyin .. hiçbirinin bir anlamı olmadıgını gösterdiler

yahu gunluk 100 K işlem olmayan hisse 27 milyon lot işlem geçiyor bunun bir mantığı veya gerçekliği yok .. makinaların işlemi ..

2. şuan son teğenin %78 geri alım seviyesi olan 18,50 yi geçti , yeni hedef 22.30 gibi.. %100 geri alım noktası..

18,50 üstünde kapattığı sürece burayı hedefler..

hacim inanılmaz yüksek bişeyler dönüyor ama dur bakalım ..

3. Hocam neden bu kadar hacim donerki makineler elinde? Sebep nedirki? Amaclari mal toplamak mi yada itelemek mi?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

4. amaç mal toplamak olmaz genelde fiyat bu kadar yüksekken, mal çıkma öncesi sürekli dağıtım toplama dağıtım toplama yapıp bu ayaklar arasına girecek bir capital gurubuna belli oranda dagıtım yapıldığı an yuklu satışla kaçış yapılır..

mal toplama aşağıda olur, genelde büyük çöküş yaşanan dönemde mal toplanır,

5.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    amaç mal toplamak olmaz genelde fiyat bu kadar yüksekken, mal çıkma öncesi sürekli dağıtım toplama dağıtım toplama yapıp bu ayaklar arasına girecek bir capital gurubuna belli oranda dagıtım yapıldığı an yuklu satışla kaçış yapılır..

mal toplama aşağıda olur, genelde büyük çöküş yaşanan dönemde mal toplanır,
    Hedefleri mesela 35-40 arasinda asil bosaltmayi baslatmak olsa da cok oncesinden likiditeyi artirip baska capital gruplarinin da kolayca mallanmasini mumkun kilmak istiyorlar, bi nevi amac daha cok buyuk ortak olusturmak yukselme trendinde. Dogru anlamis miyim sizi?

6.  Alıntı Originally Posted by serkan1310 Yazıyı Oku
    Hedefleri mesela 35-40 arasinda asil bosaltmayi baslatmak olsa da cok oncesinden likiditeyi artirip baska capital gruplarinin da kolayca mallanmasini mumkun kilmak istiyorlar, bi nevi amac daha cok buyuk ortak olusturmak yukselme trendinde. Dogru anlamis miyim sizi?

o kadar yuksek hedef koymanız için hissenin tırt bir firmaya ait olup malın %99 unun sizde olması gerekir .. BIZIM oyle bir hisse degil, alıcısı belli satanı az alanı az sakin bir hisseydi 7 yıldır.. tek sıkıntısı iştahlı alıcısı yoktu ..

6 tl den sonra ilk çıkışı aslında 13 tl ye kadar yaptı, mart çöküşünde 7 tlye kadar düştü işte orda esas toplama başladı.. 9 tlye kadar toplantı.. ıkıncı toplama 9-12 arasındaydı .. bundan sonrası tamamen malı iteleyecegi zamana kadar aslında hisseye talep oldugu yonunde hareketlerdı..

kynın toplanması gerekıyor malın dagıtılması ıcın .. burada da telegram gruplarındakı ustadlar kullanıldı.. tatlıcının adının zıkredılmesı tesaduf degıl ..

0,25 kuruş temettüyü o da canı isterse veren bir hissenin bu seviyelerde olması gerçekten mantıklı değil.. 19 tl fiyat 25 kuruş temettü ..

7.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    o kadar yuksek hedef koymanız için hissenin tırt bir firmaya ait olup malın %99 unun sizde olması gerekir .. BIZIM oyle bir hisse degil, alıcısı belli satanı az alanı az sakin bir hisseydi 7 yıldır.. tek sıkıntısı iştahlı alıcısı yoktu ..

6 tl den sonra ilk çıkışı aslında 13 tl ye kadar yaptı, mart çöküşünde 7 tlye kadar düştü işte orda esas toplama başladı.. 9 tlye kadar toplantı.. ıkıncı toplama 9-12 arasındaydı .. bundan sonrası tamamen malı iteleyecegi zamana kadar aslında hisseye talep oldugu yonunde hareketlerdı..

kynın toplanması gerekıyor malın dagıtılması ıcın .. burada da telegram gruplarındakı ustadlar kullanıldı.. tatlıcının adının zıkredılmesı tesaduf degıl ..

0,25 kuruş temettüyü o da canı isterse veren bir hissenin bu seviyelerde olması gerçekten mantıklı değil.. 19 tl fiyat 25 kuruş temettü ..
    Eyvallah hocam saol yorumlar icin.

8. Sayın kennym, değerlendirmeler için teşekkürler. Bugün de dünkü hacmi yakaladı. Pastaya bakarsak olumlu. Merrill ve İş 2 gündür alımda. Uyku saatim geldiği için son bir saatlik süreyi izleyemedim! Sanırım Merrill ve İş kenara çekilmiş Şeker dün aldığı malı boşaltmış. Ben şahsen her 1 liralık kademede, gününe göre de 1,5 lira belli bir miktar veriyorum. Aynı oranda çekilme olursa da verdiğimi alıyorum. Bunu 2 senedir uyguladaydım epey kazanırdım. Affedersiniz, ******yla uzun süreli aşk yaşadık resmen. 17,50 (dün), 18,80 (bugün) çıkışlarım var. Yarın 16,50 derse alırım tekrar. Bu kadar tepişmeden sonra bir haber beklentim oluştu ama kağıt hala ucuz, bu da bir gerçek.

Sayfa 725/787 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •