Sayfa 726/787 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Sayın kennym, değerlendirmeler için teşekkürler. Bugün de dünkü hacmi yakaladı. Pastaya bakarsak olumlu. Merrill ve İş 2 gündür alımda. Uyku saatim geldiği için son bir saatlik süreyi izleyemedim! Sanırım Merrill ve İş kenara çekilmiş Şeker dün aldığı malı boşaltmış. Ben şahsen her 1 liralık kademede, gününe göre de 1,5 lira belli bir miktar veriyorum. Aynı oranda çekilme olursa da verdiğimi alıyorum. Bunu 2 senedir uyguladaydım epey kazanırdım. Affedersiniz, ******yla uzun süreli aşk yaşadık resmen. 17,50 (dün), 18,80 (bugün) çıkışlarım var. Yarın 16,50 derse alırım tekrar. Bu kadar tepişmeden sonra bir haber beklentim oluştu ama kağıt hala ucuz, bu da bir gerçek.
    evet bu kadar hareket sonrası kesın bısey var bu ısın arkasında.. ben de beklentıye gırdım acıkcası..

2. ne tatliciymis arkadas...borsa da parasi ola at kosturuyor...wayy bee 7 yildir gitmeyen kagidi 3 ayda en dipten 3 e katladilar...

3.  Alıntı Originally Posted by Grando Yazıyı Oku
    ne tatliciymis arkadas...borsa da parasi ola at kosturuyor...wayy bee 7 yildir gitmeyen kagidi 3 ayda en dipten 3 e katladilar...
    O sadece maşa..!
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    O sadece maşa..!
    sayın oscar, perdenin arkasında bir şeyler mi sezinliyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    sayın oscar, perdenin arkasında bir şeyler mi sezinliyorsunuz?
    Dostum, sadece M.Ü nün izni olmadan bu tahtada kimsenin at koşturamayacağını düşünüyorum...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

aylık

7. Yeni bant aralığı Dolar bazında 2.55 - 4.20 arası olacak gibi görünüyor...

8. EMAP dün sahip olduğu tüm hisseleri (Yaklaşık 5 milyon 617 bin) dün satmış 17,10 liradan. Kime sattı bilinmiyor.

Sayfa 726/787 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •